Neler Yeni

OYUN ÖNERİR MİSİNİZ?

Xeaph

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
410
İsim
Ahmet Aytekin
Açıkçası kısıtım yok. Yeni yeni oyunlara başladım. Sizin hoşunuza giden oyunu önerin. Öneri sebebinizi de söylerseniz mutlu olurum. Mesela bir arkadaşım bana Witcher'ı önermişti sebebi de hikayesinin çok güzel olduğuydu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Emre Eryılmaz
Ori and the Will of the Wisps xbox gamepass ilk ay 6tl isterseniz steamde 50TL ama 1 ayda oyunu 3 kere bitirirsiniz oyun çok güzel metroidvania tarzı denemelisiniz bende ilk kez denedim oyun her zaman yeni skilller yeni silahlar sunuyor ve bulmacalar parkurlar çok zevkli.

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
EMİR AĞACCI
Açıkçası kısıtım yok. Yeni yeni oyunlara başladım. Sizin hoşunuza giden oyunu önerin. Öneri sebebinizi de söylerseniz mutlu olurum. Mesela bir arkadaşım bana Witcher'ı önermişti sebebi de hikayesinin çok güzel olduğuydu.
CALL OF DUTY WARZONE çok gerçekçi ve oyun akışı çok güzel benden tavsiye pişman olmazsın hatta youtube'dan oynayanları bir izle derim.

xPanda

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
444
İsim
Emir
Instagram
emir.barik
Steam
emiradarbarik49
Facebook
emiradarbarik
Merhabalar. Ben oyunlara yeni yeni sarmış birisiyim. Neredeyse piyasadaki oyunların hiç birini oynamadım diyebilirim. Böyle gerçekten oynarken zevk alacağım, oynanış hissi, grafikleri, hikayesi tatmin edecek olan oyun önerilerinizi bekliyorum. Bütçe kısıtı koymuyorum her önerinizi dikkate alacağım. Şimdiden teşekkürler.
Zula - Mount and blade warband ve bannerlord - CsGo - Pubg - Fortnite - LoL - Apex Legends - Call Of Duty - Far Cry - Assasin creed

Xeaph

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
410
İsim
Ahmet Aytekin
Önerileriniz için çok teşekkür ederim <3

Knife

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Derin Berkoz
senin icin duzenledim oamrım begenirsin

Creax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Osman Kaan sunku
Valorant Çıkıcak onu bekle

xPanda

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
444
İsim
Emir
Instagram
emir.barik
Steam
emiradarbarik49
Facebook
emiradarbarik
Merhabalar. Ben oyunlara yeni yeni sarmış birisiyim. Neredeyse piyasadaki oyunların hiç birini oynamadım diyebilirim. Böyle gerçekten oynarken zevk alacağım, oynanış hissi, grafikleri, hikayesi tatmin edecek olan oyun önerilerinizi bekliyorum. Bütçe kısıtı koymuyorum her önerinizi dikkate alacağım. Şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlarla The Forest - Rust - GTA5 çok güzel oluyor kısa süreli bir oyunlar değil çünkü seri gibi oynayabilirsiniz :) rollplay de yapabilirsiniz :)

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Enes Bahadır
Benden sana tavsiye hocam. Call of duty 2 den başla. Sona kadar gel. Bitirince bidaha gel ? tavsiyelere devam edelim. Sniper eltie serisi güzeldir. Need for speed most wanted 2005 versiyonunu çok severim. 15 tane adam var yenmen gereken.
Fear 3 dene gerilirsin biraz.

Emirsbgl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Emirhan Söbüoğlu
Forza Horizon 4 güzel yarış oyunu seviyorsan

Vialdert

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berk Tan Saraç
O halde şu oyunlara göz atmanı tavsiye ediyorum:
1. Half Life&Half Life 2
Eski bir oyundur ancak mutlaka deneyim edilmesi gereken oyunlardan biri olduğunu düşünüyorum.
2. Grand Theft Auto 4&5
Elbette GTA serisinin önceki oyunlarını da oynayabilirsin ancak günümüz şartlarında seni biraz sıkabilir.
3. Bioshock Serisi
Hikayesiyle insanı epey saran bir oyun. Oynanışı da fena değildir. Hikayeli oyunları seviyorsan mutlaka denemelisin.
4. Portal Serisi
Bu oyun serisi de çok yeni sayılmaz ancak bu oyunda önemli olan daha çok bulmacalar, o yüzden çok sırıtmıyor. Kesinlikle oynanmalı.
5. The Elder Scroll V: Skyrim
Rol yapma oyunlarını seviyorsan ve bitmek bilmeyen saatler boyunca açık dünyada gezerim diyorsan bu oyun tam sana göre :)
6. The Witcher 3
Arkadaşının tavsiye ettiği oyunu bende tavsiye ediyorum. Kesinlikle oynanması ve deneyimlenmesi gereken bir oyun. Ben bu seriye 1,2,3 şeklinde başlamıştım ve gayet hoşuma gitti. Hikayeyi tamamen öğrenmek istiyorum diyorsan ilk iki oyunu da oynayabilirsin.
7. Red Dead Redemption 2
Son zamanların çıkan en güzel ve güncel oyunlarından bir tanesi. Yan görevleri, atmosferi, grafikleri vs. çok iyi bir oyun.
8. Call of Duty: Modern Warfare
Call of Duty serisinin oyunlarını say say bitmez. :) O yüzden FPS oyunlarını seviyorsan Modern Warfare gayet iyidir.
9. Dying Light
Korku oyunlarını seviyorsan mutlaka denemelisin. Geceleri yaşanan adrenalini ancak oynayanlar bilir.
10. FİFA 20
Futbol oyunlarını seviyorsan senin oyunun budur.

*Bonus: Bunların dışında ücretli veya ücretsiz oynayabileceğin güzel online oyunlar: LoL, CS:GO, Dota 2, Overwatch, CoD:Warzone, Fortnite, Hearthstone, Pubg aklıma gelenlerden bazıları.

Top Bottom