Neler Yeni

Öneri Oyun Önerisi Olan Var mı?

kaan.sri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Kaan Sarı
metro serisi dyling light 1-2

kaan.sri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Kaan Sarı

The Semih

80+ Silver
Adsız.png

Yüklü olan oyunlarım bunlar seç beğen

Fatih Sultan Terim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,242
İsim
Oozdmrsm
Hazır yaz tatili de yaklaşıyorken birkaç oyun indirmek istiyorum.Uncharted-Tlou-Detroit-Rdr2 vs oynadım.Genelde hikayeli oyunları seviyorum fazla korku gerilim olmayan zombi falan olmasın yani.Bf 1-5 gibi hikayeli savaş oyunu veya normal hikayeli oyun önericeklere teşekkürler şimdiden.
metro serisini oynamadıysan oynamanı tavsiye ederim

Cihangir

80+ Gold
horizon zero dawn

*CaptainVictory*

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Zafer Baki Yıldız
Hazır yaz tatili de yaklaşıyorken birkaç oyun indirmek istiyorum.Uncharted-Tlou-Detroit-Rdr2 vs oynadım.Genelde hikayeli oyunları seviyorum fazla korku gerilim olmayan zombi falan olmasın yani.Bf 1-5 gibi hikayeli savaş oyunu veya normal hikayeli oyun önericeklere teşekkürler şimdiden.
Marvel's SpiderMan
God Of War
Mafia Serisi
FarCry serisi
Batman Arkam Serisi
Bright Memory
Metal Gear Solid 5
Metro Serisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Arda Güler
Sana hikayesi ve yan karakterleri ile saran Fallout new vegas ya da gizlilik hikaye odaklı olarak metal gear solid 5 i önerebilirim metal gear 5 i 130 saat oynadım zaman zaman gerilimi zaman zaman korkuyu ve stratejiyi hisettim fallout new vegas icinse yan karakterlerin hikayeleri ve seçimleri ile harika bir oyun bende şuan oynuyorum bu oyunlari kesin oyna

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,541
İsim
ali
horizon zero dawn
O da aklımda türkçe yamasını yaparsam giricem
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sana hikayesi ve yan karakterleri ile saran Fallout new vegas ya da gizlilik hikaye odaklı olarak metal gear solid 5 i önerebilirim metal gear 5 i 130 saat oynadım zaman zaman gerilimi zaman zaman korkuyu ve stratejiyi hisettim fallout new vegas icinse yan karakterlerin hikayeleri ve seçimleri ile harika bir oyun bende şuan oynuyorum bu oyunlari kesin oyna
Teşekkürler fallouta bakıcam

Marvel's SpiderMan
God Of War
Mafia Serisi
FarCry serisi
Batman Arkam Serisi
Bright Memory
Metal Gear Solid 5
Metro Serisi
God of war sarmadı beni nedense spidermana geçtim bende diğerlerini de oynarım inş teşekkür ederim

Cihangir

80+ Gold
O da aklımda türkçe yamasını yaparsam giricem

Teşekkürler fallouta bakıcam

God of war sarmadı beni nedense spidermana geçtim bende diğerlerini de oynarım inş teşekkür ederim
gAmepad varsa onla oyna bende Xbox 9. Nesil var cok iyi oluyor

KOMİNİC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
SAMET DEVİR
the beast inside
soma
blair witch
heavy rain
aklıma gelen bunlar,bunlara bakabilirsin,bende hihaye odaklı oyunları severim konuyu takipteyim...

Top Bottom