Neler Yeni

Oyun Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Doğan Tok

isimsizüye

80+ Gold
oynamdiysan kesinlikle oyna diyebileceğim
Witcher serisi ve metro serisi var
Mesaj otomatik birleştirildi:

kendis sitesindemi yokca epic games de falan mı ?
Metro Exodus oynadım baya iyidi witcher oynamadım

oynamdiysan kesinlikle oyna diyebileceğim
Witcher serisi ve metro serisi var

kendis sitesindemi yokca epic games de falan mı ?
steamde :) ücretsiz

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Doğan Tok
Metro Exodus oynadım baya iyidi witcher oynamadım
metronun tüm seriyi baştan oynamalısın zaten exodus son seri hikaye bağlantısını anlaman için 1ve2 yide oyna ve Witcher oynamadiysan henüz oyun oynamadin knkam skdnjs bende yeni başladım seriye çok iyi hikayesi olsun craftlama sistemi olsun çok hoşuma gitti ben her oyunda yaptığım gibi seriye en bastan başlayıp bitirmek istedim ilk oyunu bitirdim şimdilik yani ilk oyunda bazi hatalar var grafikleri de aman aman değil ama idare eder hikayesi baya sağlam ama bazi görevleri çok zor arayüzü bi tık karışık bazı görevlerde ne yapacağını anlamaman çok olası ama diğer serilerden önce 1 oyna hikayenin devamı için kesinlikle öneririm

ooo hemen alayım o zaman teşekkürler dostum

isimsizüye

80+ Gold
metronun tüm seriyi baştan oynamalısın zaten exodus son seri hikaye bağlantısını anlaman için 1ve2 yide oyna ve Witcher oynamadiysan henüz oyun oynamadin knkam skdnjs bende yeni başladım seriye çok iyi hikayesi olsun craftlama sistemi olsun çok hoşuma gitti ben her oyunda yaptığım gibi seriye en bastan başlayıp bitirmek istedim ilk oyunu bitirdim şimdilik yani ilk oyunda bazi hatalar var grafikleri de aman aman değil ama idare eder hikayesi baya sağlam ama bazi görevleri çok zor arayüzü bi tık karışık bazı görevlerde ne yapacağını anlamaman çok olası ama diğer serilerden önce 1 oyna hikayenin devamı için kesinlikle öneririm

ooo hemen alayım o zaman teşekkürler dostum
1tb ssd gelsin oynucam metronun bütün serisini

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15
Enis Kirazoğlu'nun tavsiye videolarına göz atabilirsiniz.

Son düzenleme:

Lost_Dragon

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
840
İsim
Göksel Gündüz

4 gün ücretsiz oynayabileceksin, 4 gün sonra almazsan açılmayacak oyun. Şu anda indirimli,4 gün sonra indirim biter. Çok sevilen bir oyun değil ama 4 gün oyna beğenirsen alırsın.

1.png

Top Bottom