Neler Yeni

Oyun oynama isteği gelmiyor

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Şimdi şöyle son 3 ayımı olarak soracaksan okulda Yani bizim okulun sisteminde 2 sınavı da aynı ayın içerisine koymuşlar ondan dolayı son 3 aydır yani 3 ay öncesinde sınavlarıma çalışıyordum işte yaz tatilinin başlarında da işe başladım bu şekilde yaz indirimlerinde de oyun aldım Ama hiçbirini şu ana kadar oynayamadım dediğim gibi
Genel olarak hayattan zevk ve keyif alıyor musun? Şu anki işleyişten memnun musun?

somhaster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
Abdülhalik
Genel olarak hayattan zevk ve keyif alıyor musun? Şu anki işleyişten memnun musun?
Yok hocam ya gram memnun değilim yani (yemin ederim ki acındırmak için söylemiyorum) kendimi acındırmak için söylemiyorum ama günah olmasa intihar ederim yani

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Yok hocam ya gram memnun değilim yani (yemin ederim ki acındırmak için söylemiyorum) kendimi acındırmak için söylemiyorum ama oünah olmasa intihar ederim yani
Sorun senin oyunlardan zevk almaman değil. Sorun genel olarak hayattan zevk almaman. Psikiyatri kliniğine başvurabilirsin.

The Semih

80+ Silver
Merhaba arkadaşlar biraz içimi dökeyim dedim. Biraz uzun bir yazı olacak isteyen okusun isteyen okumasın.

Şimdi ben bir şekilde yayıncılığa başladım işte yayınlar yapıyordum falan öyle 300 civarı bir takipçi kazandım Sonra işte okuldu falan derken yayınlar aksadı Çünkü liseye gidiyorum ve lisede yks'ye çalışmam lazım okuluma da ağırlık vermem lazım ondan dolayı işte yayınlar aksadı ben de yayında oyunlar oynadığım için artık oyunları kendim için değil de artık yayın için oynamaya başladım oyun hakkımı yani kendime ayırdığım oyun oynama zamanını yayın zamanına kullandım Sonra işte YouTube kanalı açtım işte Ortada shorts falan paylaştım işte bu şekilde Video çekerken Oyun oynuyordum ama sonra aynı şekilde YouTube'da aksadı artık oyunları alıyorum Ama oynayamıyorum Çünkü oyundan bir kazancımın olduğunu düşünmediğim için oynamamın mantıksız olduğunu düşünüyorum ama yayın yaparken veya video çekerken oynarsam bu bana daha çok cazip geliyor yani steam'imde bayağı bir oyun var ama %90'ını oynamadım artık oyun oynama isteğim de gelmiyor bu durumdan nasıl kurtulacağım bilmiyorum yayın kanalımı mı kapatayım yoksa video kanalını mı kapatayım Yoksa bu işlerden tamamen kurtulayım mı Ne yapsam bilemedim Lütfen bir yardımcı olun ya Vallahi hiçbir zevkim kalmadı
Kankam benzeri durumu bende yaşadım, çocukken ofis pc dediğimiz cihazlarla oyunlardan daha fazla zevk alıyordum, şimdi binlerce lira döküp bilgisayar aldım fakat hakkını veremiyorum bile steamde 401 tane oyun var sadece maus tekerleğini kaldırarak kapak fotolarına bakıyorum o kadar indirmeye bile üşeniyorum indirip oynasam bile 30 dakika oynayıp sıkılıyorum. Tavsiyem şu video işi insanı yıpratıyor editiyle uğraş vs vs bide karşılığı olmayınca bunaltı geliyor. Yayıncılıkdan devam et bence hem uğraştırmıyor hemde kalabalık girin yayına yanında arkadaşların olsun öyle daha çok sarıyor. Ben mesela kuzenlerimle oyuna girdiğimde yayın yada kayıt açıyorum ama izlenmek için değil sırf anı olsun diye belki güzel bir sahne çıkar hatıra kalır youtuba atarız diye çekiyorum ve emin ol daha zevkli, epik olaylar olmazsa kayıtı siliyorum olursa youtube shortsa atıyorum.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Oyun oynayasın yoksa oynama, illa oynamam gerek diye de kasma. Arada açıp oynayım diye bir istek gelebilir o zaman oynar geri kapatırsın. Zaten kendin de yazdığın gibi oyunun hayata pek faydası yok, hepsini bitirmek zorunda da değilsin.

somhaster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
Abdülhalik
Kankam benzeri durumu bende yaşadım, çocukken ofis pc dediğimiz cihazlarla oyunlardan daha fazla zevk alıyordum, şimdi binlerce lira döküp bilgisayar aldım fakat hakkını veremiyorum bile steamde 401 tane oyun var sadece mouse tekerleğini kaldırarak kapak fotolarına bakıyorum o kadar indirmeye bile üşeniyorum indirip oynasam bile 30 dakika oynayıp sıkılıyorum. Tavsiyem şu video işi insanı yıpratıyor editiyle uğraş vs vs bide karşılığı olmayınca bunaltı geliyor. Yayıncılıkdan devam et bence hem uğraştırmıyor hemde kalabalık girin yayına yanında arkadaşların olsun öyle daha çok sarıyor. Ben mesela kuzenlerimle oyuna girdiğimde yayın yada kayıt açıyorum ama izlenmek için değil sırf anı olsun diye belki güzel bir sahne çıkar hatıra kalır youtuba atarız diye çekiyorum ve emin ol daha zevkli, epik olaylar olmazsa kayıtı siliyorum olursa youtube shortsa atıyorum.
Tamam önerini dikkate alacağım, sağol
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çevreni niye takıyorsun ki?
Ne bileyim takıntı oldu

Livaković

80+ Silver
Doğru diyon hocam ben bu uni sınavını bir atlatayım da o zaman başlarım şimdi uni'yi geçrmezsem ve yayıncılık da tutmazsa sıkıntı olur ama sagol önerin için
Rica ederim inan bana millet youtuberlarla alay ediyor ama paraya para demiyorlar

Oyun yaşı yok doğru ama artık eskisi kadar istememesi son yaşadığı şeyler veya büyüdüğünden kaynaklı
yaşadığı şeyler büyüklük etkiside var ama bu durumun büyükülükle neredeyse hiç alakası yok çok az arkadaşın genel olarak hayattan memnunsuzluk hazımsızlık ani duygu değişimi yaşıyor bipolar demiyorum ama ani duygu değişimine bipolar deniliyor bipoların altı major depresyon onunda altı depresyon burdan bakıldığı kadarıyla major depresyon yaşıyor hayattaki amacını bilmediği için daralıyor bende daralıyorum bazen

Rulep

80+ Gold
yaşadığı şeyler büyüklük etkiside var ama bu durumun büyükülükle neredeyse hiç alakası yok çok az arkadaşın genel olarak hayattan memnunsuzluk hazımsızlık ani duygu değişimi yaşıyor bipolar demiyorum ama ani duygu değişimine bipolar deniliyor bipoların altı major depresyon onunda altı depresyon burdan bakıldığı kadarıyla major depresyon yaşıyor hayattaki amacını bilmediği için daralıyor bende daralıyorum bazen
Şu psikoloji konuları hakkında bilgi sahibi olmanın faydası kadar zararı da çok günlük hayatta olur böyle şöyler araştıracak şimdi ben depresyonda mıyım diye ilgi hevesi falan da varsa kendini inandıracak sonra çık bakalım işin içinden arkadaşın sorunu yks gelecek kaygısı 10 yaşındaki çocuklar yks umursamaz ki tamamen büyüme bence

Konuya göre bu çıkarımda bulundam başka mesaj yazdıysa bilmiyorum okumadım

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Ne bileyim takıntı oldu
Çevreyi takacaksak yaşamamamız lazım. Ağzı olanın konuştuğu bir Dünya'da yaşıyoruz. Bu durumda çevreyi takmadan doğruyu seçmeliyiz. Yani kanser hastasının "Ya çevrem ne der?" deyip tedavi olmaması senin durumunla aynı.

somhaster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
Abdülhalik
Çevreyi takacaksak yaşamamamız lazım. Ağzı olanın konuştuğu bir Dünya'da yaşıyoruz. Bu durumda çevreyi takmadan doğruyu seçmeliyiz. Yani kanser hastasının "Ya çevrem ne der?" deyip tedavi olmaması senin durumunla aynı.
Tamam hocam anladım sağolun

Top Bottom