Neler Yeni

Oyun oynama isteği gelmiyor

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,037
İsim
Oğuz
Hayatında yapılacak başka şeyler olunca oynayası gelmiyor insanın. Önce hayatına odaklan sırası geldiği zaman o oyun oynama isteği gelecek. Oyun oynama isteği gelmemesine üzülmeye gerek yok.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,887
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Eğitim hayatına odaklan PC belli zaman sonra sıkıyor zevkini alıp bırakıyorsun sende de öyle olmuş en iyisi sat herşeyi bende ne masaüstü ne laptop ne tablet ne oyun konsolları vs hiçbir şey yok hayatımda da eksiklik hissetmiyorum açıkçası hatta bazen daha iyi oluyor dışarı çık arkadaşların ile gez bu yaşlara bir kere geliyorsun sonra pişman olursun

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,310
İsim
MehmedVII
Merhaba arkadaşlar biraz içimi dökeyim dedim. Biraz uzun bir yazı olacak isteyen okusun isteyen okumasın.

Şimdi ben bir şekilde yayıncılığa başladım işte yayınlar yapıyordum falan öyle 300 civarı bir takipçi kazandım Sonra işte okuldu falan derken yayınlar aksadı Çünkü liseye gidiyorum ve lisede yks'ye çalışmam lazım okuluma da ağırlık vermem lazım ondan dolayı işte yayınlar aksadı ben de yayında oyunlar oynadığım için artık oyunları kendim için değil de artık yayın için oynamaya başladım oyun hakkımı yani kendime ayırdığım oyun oynama zamanını yayın zamanına kullandım Sonra işte YouTube kanalı açtım işte Ortada shorts falan paylaştım işte bu şekilde Video çekerken Oyun oynuyordum ama sonra aynı şekilde YouTube'da aksadı artık oyunları alıyorum Ama oynayamıyorum Çünkü oyundan bir kazancımın olduğunu düşünmediğim için oynamamın mantıksız olduğunu düşünüyorum ama yayın yaparken veya video çekerken oynarsam bu bana daha çok cazip geliyor yani steam'imde bayağı bir oyun var ama %90'ını oynamadım artık oyun oynama isteğim de gelmiyor bu durumdan nasıl kurtulacağım bilmiyorum yayın kanalımı mı kapatayım yoksa video kanalını mı kapatayım Yoksa bu işlerden tamamen kurtulayım mı Ne yapsam bilemedim Lütfen bir yardımcı olun ya Vallahi hiçbir zevkim kalmadı
Bf1'de Mortal Truck alıp karşı takımı annesi pis çocuk gibi yok ettikten sonra gelen haz lazım sana.

somhaster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
Abdülhalik
Eğitim hayatına odaklan PC belli zaman sonra sıkıyor zevkini alıp bırakıyorsun sende de öyle olmuş en iyisi sat herşeyi bende ne masaüstü ne laptop ne tablet ne oyun konsolları vs hiçbir şey yok hayatımda da eksiklik hissetmiyorum açıkçası hatta bazen daha iyi oluyor dışarı çık arkadaşların ile gez bu yaşlara bir kere geliyorsun sonra pişman olursun
Arkadaşım hic yok :')
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bf1'de Mortal Truck alıp karşı takımı annesi pis çocuk gibi yok ettikten sonra gelen haz lazım sana.
Tekrar indirime girerse alıcam

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_
Top Bottom