Neler Yeni

Oyun Oynamak Artık Lüks

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Ücretsiz oyunlar var, onları oynayabilirsin.
knk şöyle düşün çalışıyorsun belki ayda oyun oynayacak maksimum 3 günün var kafanı dağıtmak istiyorsun ya oyun oynarsın yada dışarı çıkarsın artık ikiside lüks zaten dışarı çıkıp eğlenmek istesen 150 200 TL gidiyor oyunlarda aynı fiyat oyüzden harbiden yavaş yavaş bütün herkes torrent i destekleyecek gibi

isikt11

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Arkadaşlar korsana karşıydım artık destekliyorum.. 1 oyun bile indirmemiştim.Ama artık bir oyun 700 Lira VERİLMEZ.Paran yoksa oynama diyecekler için ise 3-5K konsol PS5 9K ileriye yonelik PC aldin 5-6K oyuna para mı kalıyor? Artık korsanı destekliyorum.Uyarı alacaksamda alayım
Bu ekonomik durumda çok da şaşırmamak gerek aslında bu fiyatlara. Bunlar yetmezmiş gibi birde bindir babam vergileri ohh. Burada en mantıklı seçenek kardeşlik yapmak ya da 2. el almak.

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,859
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Torrent destekliyonuz da uTorrent virüslü diğerleri yavaş ne yapacaz :d

songokutr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,184
İsim
haro
Şartlar ne olursa olsun korsana destek vermem ve önermem. Mesela oyun frimaları ülkemize özel fiyatlandırma politikası yürütebilir. Uzlaşmaya çalışılmalı. Ztn steama mesela horizon zero dawn ilk eklendiginde 77tl ydi. Aslında ilk 1-2 gün tr ye fiyatları ucuz çıkarırlarsa iyi olurdu en kötü. Normalde güvenlik sistemini geliştirip her ülkeye özel fiyat yapılmalı. Bazı cakal yabancılar türkiye de oyun ucuz diye vpn ile girip tr den alıyorlarmış Bunun önüne geçilirse ülkede ucuz oyun satılabilir.

prmdmnn

80+ Bronze
Orta halli insanlara göre aslında pek lüks değil fakat tabii ki düşük gelirli insanlar için maalesef öyle.

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Arkadaşlar korsana karşıydım artık destekliyorum.. 1 oyun bile indirmemiştim.Ama artık bir oyun 700 Lira VERİLMEZ.Paran yoksa oynama diyecekler için ise 3-5K konsol PS5 9K ileriye yonelik PC aldin 5-6K oyuna para mı kalıyor? Artık korsanı destekliyorum.Uyarı alacaksamda alayım
Ps5 de nasıl korsan oynayacaksın ?

DA-MD2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Buarada korsan aslında dinen baktığımızda da caiz değil. Çünkü oyunu yapmaya emek veren firma parayı almıyor. Korsan asla önermem.

marilyn

80+ Silver
Tr ye dil desteğinin gelmemesinin nedenlerinden biride korsan sektörü çoğumuz mecburen korsana geçiyoruz oyum fiyatları nedeniyle

KTimur

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Oyun oynamadan duramayacak kadar asosyal olman şaşırtıcı.
Bu kadar dar görüşlü olmayı nasıl başarıyorsunuz ? İnsanların eğlenmek, gülmek en doğal hakkı iken bu hakları elinden alınıyor buna sitem ediyorlar Kesteko isimli birisi de geliyor diyor ki ''Oynama yahu kardeşim ücredsiz oyunlar var sevmiyorsa bile onu oynasın, azozyal misin sen ne olacak yha'' 👏👏

@usper İsimli dostumuzun örnek verdiği gibi bu tür yada farklı senaryolarda amacı eğlenmek, vakit geçirmek olan binlerce genç binlerce insan var ve yorumunuz bu yani tebrik ederim.

Nvidia_GF_FX_500

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Torrent destekliyonuz da uTorrent virüslü diğerleri yavaş ne yapacaz :d
Ne alaka? Torrentin mantığı uTorrent üzerine kurulu değil.
123123123.JPG

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,052
Üyeler
141,665
Son üye
RullOmnia
Top Bottom