Neler Yeni

Oyun Oynamak Artık Lüks

KTimur

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Orta halli insanlara göre aslında pek lüks değil fakat tabii ki düşük gelirli insanlar için maalesef öyle.
Orta halliden kastın 5000K+ üzeri maaş alan kişiler sanırım gerçi yoksulluk sınırı bile 7 bin 942,17 TL ama olsun...

Kesteko

80+ Gold
En İyi Cevap
36
Bu kadar dar görüşlü olmayı nasıl başarıyorsunuz ? İnsanların eğlenmek, gülmek en doğal hakkı iken bu hakları elinden alınıyor buna sitem ediyorlar Kesteko isimli birisi de geliyor diyor ki ''Oynama yahu kardeşim ücredsiz oyunlar var sevmiyorsa bile onu oynasın, azozyal misin sen ne olacak yha'' 👏👏

@usper İsimli dostumuzun örnek verdiği gibi bu tür yada farklı senaryolarda amacı eğlenmek, vakti geçirmek olan binlerce genç binlerce insan var ve yorumunuz bu yani tebrik ederim.
Dostum şaka mısın? Epic Games gibi firmalar zaten sürekli bedava oyun veriyor, verdiği oyunlar gayet iyi. Torrent'e yönlenmek doğru değil.

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
980
İsim
Kaira Bilgic
Şartlar ne olursa olsun korsana destek vermem ve önermem. Mesela oyun frimaları ülkemize özel fiyatlandırma politikası yürütebilir. Uzlaşmaya çalışılmalı. Ztn steama mesela horizon zero dawn ilk eklendiginde 77tl ydi. Aslında ilk 1-2 gün tr ye fiyatları ucuz çıkarırlarsa iyi olurdu en kötü. Normalde güvenlik sistemini geliştirip her ülkeye özel fiyat yapılmalı. Bazı cakal yabancılar türkiye de oyun ucuz diye vpn ile girip tr den alıyorlarmış Bunun önüne geçilirse ülkede ucuz oyun satılabilir.
maalesef öyle bir durum olmayacak çünkü bir çok firma çekilmeyi düşünüyor evet bunun kavgası verilmeli ama kur diye bir gerçek var şimdi sen kur bu kadar oynakken gidip destek veremezsin saçmalık olur adamlarda uğraşamam türkiyede 10k oyuncu kaybederim der geçerler zaten bize özel fiyatlandırmayla alıcakları parayla almazlar hemde uğraşmazlar daha iyi

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,400
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok
Epic Games bedava oyun veriyor sürekli, onları oyna. Ne elektronik cihaz sevdasıymış, bilgisayar elinizden alınsa kendinizi mi asacaksınız acaba.
Onları da beğenmezse?

isikt11

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Epic Games bedava oyun veriyor sürekli, onları oyna. Ne elektronik cihaz sevdasıymış, bilgisayar elinizden alınsa kendinizi mi asacaksınız acaba.
Onunla alakası ne Allah aşkına güzel kardeşim. Oyun oynamak herkesin hakkı. Böyle basit bir şeyin bu kadar pahalı olması normal bir durum mu? Oyun herkesin hakkı. Başka ülkelerde bu oyunları asgari ücretle geçinen biri bile rahatça alabilirken burada bir oyun fiyatı asgari ücretin 3'te 1'i kadar. Nesi iyi bunun??

fatyH

80+ Bronze
Arkadaşlar korsana karşıydım artık destekliyorum.. 1 oyun bile indirmemiştim.Ama artık bir oyun 700 Lira VERİLMEZ.Paran yoksa oynama diyecekler için ise 3-5K konsol PS5 9K ileriye yonelik PC aldin 5-6K oyuna para mı kalıyor? Artık korsanı destekliyorum.Uyarı alacaksamda alayım
doğru söylüyorsun abi ya 700 tl ne. eğer birde oyun offline ise hiç değmez.

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,400
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok
Dostum şaka mısın? Epic Games gibi firmalar zaten sürekli bedava oyun veriyor, verdiği oyunlar gayet iyi. Torrent'e yönlenmek doğru değil.
Anam ne epicmiş?Bu adamlar ücretisiz veriyorsa bunu yapan firma niye ücretli satıyor?

Kesteko

80+ Gold
En İyi Cevap
36
Türkiye'de bu saçma şartlar altında yaşamamız sizleri Torrent'e yönlendirecek anlamına gelmiyor, lütfen. Ben oyun oynamayın demiyorum, Torrent kullanmayın diyorum.

tunahangenç

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,301
İsim
Tunahan Genç
Arkadaşlar korsana karşıydım artık destekliyorum.. 1 oyun bile indirmemiştim.Ama artık bir oyun 700 Lira VERİLMEZ.Paran yoksa oynama diyecekler için ise 3-5K konsol PS5 9K ileriye yonelik PC aldin 5-6K oyuna para mı kalıyor? Artık korsanı destekliyorum.Uyarı alacaksamda alayım
daha geçen 335 tl lik oyunu 25 tl ye aldım çokta lüks değil yani

Mr.HigiTana

80+ Bronze
Yani etik bir şey değil. İleride satın alıp geçte olsa destekleyeceğinizi düşünüyorum.
Bu arkadaşa laf eden kişiler acaba dizileri nereden izliyorlar merak ettim doruğusu.
izlemiyorlardır. -2000 ıq bremın :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,937
Üyeler
147,245
Son üye
inventorman
Top Bottom