Neler Yeni

Oyun Ve Photoshop İçi̇n 27" Moni̇tör Öneri̇

batuhankd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Batuhan küçükerdamar
Bütçe
3000
Yerine göre oyun yerine göre fotoğraf ve video düzenlemek için kullanacağım zorunlu oyun monitörü olmak zorunda değil kredi kartıyla taksitli almayı düşünüyorum. 2500-3000 aralığında olursa sevinirim. Çok fark yaratan bir şey olduktan sonra 50-100 çıkabilirim yukarıya
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yerine göre oyun yerine göre fotoğraf ve video düzenlemek için kullanacağım zorunlu oyun monitörü olmak zorunda değil kredi kartıyla taksitli almayı düşünüyorum. 2500-3000 aralığında olursa sevinirim. Çok fark yaratan bir şey olduktan sonra 50-100 çıkabilirim yukarıya
Yazmayı unutmuşum 27” istiyorum teşekkürler şimdiden

Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Muhammed Dinç
Photoshop kullanacaksan renkleri daha canlı görmen için IPS almanı öneririm. Oyun içinse 144hzden şaşma eğer bilgisayarın yeterliyse. Önerim bu

27 sonradan geldi 😂

Bu da 27

batuhankd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Batuhan küçükerdamar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Photoshop kullanacaksan renkleri daha canlı görmen için IPS almanı öneririm. Oyun içinse 144hzden şaşma eğer bilgisayarın yeterliyse. Önerim bu

27 sonradan geldi 😂

Bu da 27

Sistemim daha kurulu değil çok yüksek bir sistem değil bir tek ekran ka

27 sonradan geldi 😂

Bu da 27

sistemim daha tam değil ekran kartım eksik
Ryzen 5 2600, 32 gb 3000mhz cl16 ram 500gb m2 240 normal ssd bu şekilde yanına ekran kartı alacağım sadece

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,527
İsim
Oğuz Oğuz

Yazmayı unutmuşum 27” istiyorum teşekkürler şimdiden
Daha önce de dediğim gibi kaliteli bir ips alabilirsiniz.

Top Bottom