Neler Yeni

Oyun + Yayın Bilgisayarı Toplama

COREXAR

80+ Silver
3700x anakart ramler degıstırme ekran kartı 2070s 500gb m2 ssd yaparak 10.200 e alabılırsın hem ılerde ışlemcı degıstırmene de gerek kalmaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Karadana İbrahim
3700x anakart ramler degıstırme ekran kartı 2070s 500gb m2 ssd yaparak 10.200 e alabılırsın hem ılerde ışlemcı degıstırmene de gerek kalmaz
Hocam başka forumlardada söylendi 3700X in hep aynı performansı vermesi için min. 3200mhz alınması gerekiyormuş sitesindede yazıyormuş galiba birde ileride işlemciyi degiştirmem benim için daha iyi olur hemde sıvı sogutma almam için bahanem olmuş olur.

COREXAR

80+ Silver
https://www.incehesap.com/geforce-espor-pc-battle-box-gaming-pc-fiyati-45605/ Buna da bakabılırsın ılla kı ılerde ışlemcı degıstırcem dıyosan kı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam başka forumlardada söylendi 3700X in hep aynı performansı vermesi için min. 3200mhz alınması gerekiyormuş sitesindede yazıyormuş galiba birde ileride işlemciyi degiştirmem benim için daha iyi olur hemde sıvı sogutma almam için bahanem olmuş olur.
o zman kesınlıkle son attıgım sıstemı al

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Karadana İbrahim
https://www.incehesap.com/geforce-espor-pc-battle-box-gaming-pc-fiyati-45605/ Buna da bakabılırsın ılla kı ılerde ışlemcı degıstırcem dıyosan kı
Hocam yanlış anlamayın B450M Dragon a 2080s takmak yani bilmiyorum bu arada teşekür ederim ileride işlemci degiştirmem daha iyi olur sıvı sogutma bahanem :D bu sistemi alırsam eger ileride ram,anakart ve kasa da almam gerekicek yani ileride sadece sıvı sogutucu ve işlemci alıcakken ram ve anakart da dahil olucak.

COREXAR

80+ Silver
ben sıkıntı olacagını duşunmuyorum ama yıne de sız bılırsızın hem 3200 mhz ramler ıle 3000mhz ramler arasında fazla fark yok arasındakı fiyat farkına kıyasla yerınde olsam 2080s lı sıstemı alrıdım

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Karadana İbrahim
ben sıkıntı olacagını duşunmuyorum ama yıne de sız bılırsızın hem 3200 mhz ramler ıle 3000mhz ramler arasında fazla fark yok arasındakı fiyat farkına kıyasla yerınde olsam 2080s lı sıstemı alrıdım
Hocam dedigim gibi ilerida bana daha fazla masraf çıkıcak birde doların sagı solu belli degil işlemciyi degiştirdikden sonrada eger elime biraz para geçerse yayınlardan veya videolardan falan biraz nasiplenirsek ekran kartını yükseltirim.

Top Bottom