Neler Yeni

her şey Dahil Topladıgım Yayın ve Oyun Bilgisayarı

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,718
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı
Hocam işlemci stokda kalmamış ama 13.700-900 arası idi her şey dahil olarak ütopyadan topladım.
😂 😂 😂 😂 sakın almayın hocam sistemi parça parça çok daha uyguna alabilirsiniz newegg gibi sitelerden ekran kartını 2080 super bile yapabiklirsin üstelik EVGA marka ve yayını ekran kartı üzerinden verin RTX karltar zaten yayıncılık için çok iyi kartlar nvenc özelliğini kullanabilirsin ve anakart konusunda tomahawk yapabilirsin belki kasa+ psu ise kötü malesef yani kasanın hava akışı konusunda MB520'den şikayet var diyorlar bu da öylemidir bilmeme ama herk konuda bu kasayı sollayacak XPG battlecruiser var kesinlikle onu öneririm ve PSU konusunda da high powerin şu PSU'sunu kesinlikle öneirirm.
RAM olarak ise AMD sistemde en uyumlu çalışan ve oldukça kaliteli ve 3600 mhz CL 16 RAM'i öneririm.
tabi fiyatların biraz düzelmesini beklemekte ise büyük fayda var hele ki şu zamanlarda. :D dolar 7 TL ve stok sıkıntısı filan her şey var salgın bir bitsin ve ekonomi kendine gelsin öyle. :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Faruk Altınışık
😂 😂 😂 😂 sakın almayın hocam sistemi parça parça çok daha uyguna alabilirsiniz newegg gibi sitelerden ekran kartını 2080 super bile yapabiklirsin üstelik EVGA marka ve yayını ekran kartı üzerinden verin RTX karltar zaten yayıncılık için çok iyi kartlar nvenc özelliğini kullanabilirsin ve anakart konusunda tomahawk yapabilirsin belki kasa+ PSU ise kötü malesef yani kasanın hava akışı konusunda MB520'den şikayet var diyorlar bu da öylemidir bilmeme ama herk konuda bu kasayı sollayacak XPG battlecruiser var kesinlikle onu öneririm ve PSU konusunda da high powerin şu PSU'sunu kesinlikle öneirirm.
RAM olarak ise AMD sistemde en uyumlu çalışan ve oldukça kaliteli ve 3600 mhz CL 16 RAM'i öneririm.
tabi fiyatların biraz düzelmesini beklemekte ise büyük fayda var hele ki şu zamanlarda. :D dolar 7 TL ve stok sıkıntısı filan her şey var salgın bir bitsin ve ekonomi kendine gelsin öyle. :D
Hocam hazır sistem alacağım parçaları kendin seçtim ama teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

linkini atar mısın hocam ben takip ederim
Direk kendin topla bölümünden adi galiba öyleydi oradan topladım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

linkini atar mısın hocam ben takip ederim
Sadece anakartı yükselttim böyle oldu hocam
.
AGABEG.png
agabege2.png

Son düzenleme:

Smith & Wesson

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Burak küçüksubaşı
Sistem çok iyi ama bu kurda çok pahalıya gelecek biraz daha bekle derim yok dersen de hayırlı olsun güle güle kullan çok değiştirme birşeyler kamera olarakta c922 logitech

Top Bottom