Neler Yeni

Oyuna çok para yatırıyorum

EsdeathSama

80+ Bronze
500e ayakkabı alıyorum 900e aldım diyorum gibi şeylerle bazen maçlara iddia oynuyorum bu tarz şeylerden
Ben çalıştığım halde onu yapıyorum :D Oyuna yatırmak dışında yapılacak çok daha mantıklı şeyler var karnınızı doyursanız bile daha faydalı ve karlı olur.

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,206
İsim
Oğuz
Kendi bileceğin iş. Bu hayatta zevk aldığın şeylere para yatırmaya değer fakat işin sonunda sana bir şey katmayınca bu paralar çok fazla. Mesela Steam'de oyun satın alsan neyse sürekli senin oluyor ve bir hobi ediniyorsun. İyi yanı Pubg Mobile hesapları da satılıyor, en kötü yine satarsın. Başka bir hobi edinebilirsin mesela ben sonra oynarım diye diye Steam oyunları aldım ama 300 den fazla oyunum olduğu için artık yeter diyorum, onun yerine kıyafet alıyorum. Kıyafete vermek mantıklı çünkü güzel de gösteriyor insanı. Ne bileyim en kötü saat, parfüm falan alıyorum. Gidiyorum veya cs'ye yatıyorum skin değerlenince satıp bu sefer yine kıyafet alıyorum.

neptün yüksel

80+ Bronze
Ördek kardeş paran varsa yatır ama tavsiyem şudur. Oyunlar ucuz ise al yoksa elindeki oyunları güzelce bitir, öyle oyun al.

_Zaur_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,438
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Ben zamanında 2-4 defa War Thunder oyununa yatırmıştım az bir miktar. Bayada ilerletmiştim profili.

Bi baktım oyun oynanmaz boyuta ulaştı sanki hack açmıştılar önümdekiler
Oyunu sildim direk hiç muhattab olamam.

Bide 2-3 defa oyun aldım pek fiyatını haketmediğini düşündüğüm için başka bir oyun daha almadım.
Yani boşuna heves yapma

Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
ÖZGÜR KAPTAN
Yanlıs hatırlamıyorsam 4,5 sene önce PUBG mobile de bir kere RP açmıştım ondan sonra 1 kere daha açtım bidaha açim diyerek böyle böyle gitti sonra normal sandıklara basmaya başladım sonra silah yükseltmeye başladım toplam 15 bin civarı yatırdım geçen yıl dedim bidaha yatırmayacağım zararın neresinden dönersek kar diyerek hem telefon çok kasıyordu oyuna güncelleme geldikçe kasmaya başladı ben de hesabı 12 bine sattım o paraya telefon aldım kendime kıyafet falan aldım telefon alınca acaba PUBG performansı nasıl diye oyunu yeniden indirdim baktım oyun akıyor falan yeniden oynamaya başladım aynı şekilde o hesaba da dedim RP açım kıyafetim olsun dedim ve son 7 ay içinde yatırdığım yaklaşık 6 bin lirayı buldu elime ne geçerse yatırıyorum elimde 50 TL oluyor zaten bişey etmez diyorum at oyuna gitsin diyorum ama bir anlık hevesle istemeyerek yapıyorum
Kartı kapatıyorum para olunca yine açıyorum ne yapmam gerek
Kendine farklı bir hedef belirle bu motordan tut telefon telefondan tut bilgisayara herhangi bir şey olabilir paranı onun için biriktir en azından eline somut bir şey geçer yada eline az bir para gecsede altın yap yada dolar ben elimdeki az miktar parayı altın yaptım nakit olsaydı muhtemelen harcardim ama altın olunca hem değerlenecegini düşünüp satasi gelmiyor insanın hemde bozdurmaya üşeniyor yada paranı taksite bağla

Top Bottom