Neler Yeni

oyuncu koltuğu almak mantıklımı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ömer Eroğlu
Bütçe
2000
herkese selam bi süredir aklımda koltuğu değiştirme fikri var ama oyuncu koltuğumu alsam ofis koltuğumu alsam kararsız kaldım tanıdığım kişiler ofşs koltuğu al diyor bende deri istemediğimden ofis koltuğu daha iyi geliyo siz ne önerirsiniz.

imemircan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
481
İsim
Emir can Bozan
İlgilendiği Kategoriler
Gözüme ne çarparsa valla :)
herkese selam bi süredir aklımda koltuğu değiştirme fikri var ama oyuncu koltuğumu alsam ofis koltuğumu alsam kararsız kaldım tanıdığım kişiler ofşs koltuğu al diyor bende deri istemediğimden ofis koltuğu daha iyi geliyo siz ne önerirsiniz.
Şöyle söyleyim bende hawk gaming chair var. Ve rahatlık konusunda sorun yok gayet rahat ve kumaş olduğu için terletme de yapmıyor. FAKAT şöyle bir durum var ofis koltuğunda bir zaman sonra rahatlık olmayabilir emin değilim ama eğer paran varsa hawk al geç derim ama 2k parayı her zaman bulmazsan ofis koltuğu al artan para kalsın cepte

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ömer Eroğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şöyle söyleyim bende hawk gaming chair var. Ve rahatlık konusunda sorun yok gayet rahat ve kumaş olduğu için terletme de yapmıyor. FAKAT şöyle bir durum var ofis koltuğunda bir zaman sonra rahatlık olmayabilir emin değilim ama eğer paran varsa hawk al geç derim ama 2k parayı her zaman bulmazsan ofis koltuğu al artan para kalsın cepte
yorumun için saol hawk ı duymuştum elraen de vardı sanırım herhangi bi kırılma çatlama falan olurmu ben biraz hor kullanıyorumda :)

N0XI

80+ Bronze

__xXx__

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Murat
Bende hawk fab v3 var uzun süredir kullanıyorum boyum uzun sayılır kilom da var koltuk bayağı sağlam hem de rahat alacaksan tavsiye ederim

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ömer Eroğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

__xXx__

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Murat
ilk yirmi saniyeden anladım kjshgjahs baya sağlammış teşekkürler :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

boy kilo kaç ben 1.72 50 kiloyum benim için idealmi
Boy 1.91 kilo 105 bende ben bile rahat ediyorsam sen hayli hayli edersin

ardenblue

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Yiğit Saykı
Oyuncu koltuğu alacaksan xdrive'ın mağazasına gidip denemeden karar verme git otur dene vücut yapına en uygun ürünü seç ben mağazasından aldım bir bucuk yıldır kullanıyorum gayet memnunum ürün kaliteli ve rahat öneririm şuanda indirimdeymiş ürünleri

Loxerith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Ben XDrive aldım totom rahat etti

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,831
Üyeler
141,897