Neler Yeni

oyuncu koltuğu almayı düşünüyorum hawk mı zio mu?

exoxlf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
furkan
arkadaşlar merhaba

oyuncu koltuğu almayı düşünüyorum ve bu iki marka arasında kaldım. hawk v4, hawk future, zio fabric bu 3 model arasındayım. siz hangisini tavsiye edersiniz? özellikle kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını bekliyorum.
bir sorum da hawk koltuklarla ilglili olacak. zio fabric modelinde isteğe bağlı rocking chair özelliği var. hawk koltuklarda bu özellik bulunuyor mu? bu konuda bir bilgi bulamadım.

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,582
İsim
Oğuzhan Şahin
Zio tercih ederdim. Daha olumlu yorumlar var

Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
Darth Vader
arkadaşlar merhaba

oyuncu koltuğu almayı düşünüyorum ve bu iki marka arasında kaldım. hawk v4, hawk future, zio fabric bu 3 model arasındayım. siz hangisini tavsiye edersiniz? özellikle kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını bekliyorum.
bir sorum da hawk koltuklarla ilglili olacak. zio fabric modelinde isteğe bağlı rocking chair özelliği var. hawk koltuklarda bu özellik bulunuyor mu? bu konuda bir bilgi bulamadım.
hawk future da rocking chair var fabta yok herhalde bende future ile zio arasında kaldım karar veremiyorum. Hawk future da arkaya yaslaninca biraz geri gidiyormuş ve hafif ses çıkıyor muş zio da iade almıyorlar. Rampage alınmaz bence.

exoxlf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hawk future da rocking chair var fabta yok herhalde bende future ile zio arasında kaldım karar veremiyorum. Hawk future da arkaya yaslaninca biraz geri gidiyormuş ve hafif ses çıkıyor muş zio da iade almıyorlar. Rampage alınmaz bence

hawk future da rocking chair var fabta yok herhalde bende future ile zio arasında kaldım karar veremiyorum. Hawk future da arkaya yaslaninca biraz geri gidiyormuş ve hafif ses çıkıyor muş zio da iade almıyorlar. Rampage alınmaz bence.
hawk fab serisi çok ince görünüyor fotoğraflardan rahatlık bakımından yeterli midir bilemiyorum. zio fabric yayıncı indirimi vs uyguladıktan sonra 3600 TL'ye geliyor fiyat. hawk future ise 4200 TL. f/p bakımından zio çok mantıklı duruyor ama iade meselesi falan can sıkıcı biraz. ben de baya kararsız kaldım yani

Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
Darth Vader
hawk fab serisi çok ince görünüyor fotoğraflardan rahatlık bakımından yeterli midir bilemiyorum. zio fabric yayıncı indirimi vs uyguladıktan sonra 3600 TL'ye geliyor fiyat. hawk future ise 4200 TL. f/p bakımından zio çok mantıklı duruyor ama iade meselesi falan can sıkıcı biraz. ben de baya kararsız kaldım yani
amazonda hawk future 4000 TL zio biraz cimri firmaya benziyor bilmiyorum ama ben future alacağım gibi duruyor.

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
arkadaşlar merhaba

hp omen önercektim 5k'ydı 7 olmuş 🙁

Az biraz sakin

80+ Bronze
aynısına bende bakıyorum hocam ama 2-2.5k civarı bütçem olduğu için xDriveden yana gideceğim bakın isterseniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
Darth Vader
aynısına bende bakıyorum hocam ama 2-2.5k civarı bütçem olduğu için xDriveden yana gideceğim bakın isterseniz
xdrive alacaksan mekanizması berbat atak modelini almıştım mekanizma 10 senedir kullandığım koltuğun mekanizmadan kötüydü.

Kyles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
753
İsim
Caner
Hawk fab serisini kullanıyorum baya rahat koltuk gıcırdama vs yok belirtilen özellikleri sağlam olarak çalışıyor, tek sıkıntısı kafa yastığı çok sert olması biraz dhaa yumuşak olabilirmiş veya ekstra yastık alınabilir.

Metaxa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
532
İsim
Aziz
Top Bottom