Neler Yeni

oyundan atıyor ekran kartı çöktü deyip

~helloworld

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Arda Akel
Alıntıyı görüntüle
Mesaj otomatik birleştirildi:

plague inc de bile 10 saniye durup kapanıyor nerdeyse sistem gereksinimi bile istemiyen oyun da
Evet... Sorun eski parcalarda ve GHz'da gibi... Şey, ciddi bir guncelleme / sistemi arttirmaya yonelik degisim lazim diyecegim ama laptoptu bu degil mi? Maalesef ayni parcalarla devam. Masaustu gibi degisemiyor, integre edilmis parcalar cunku laptoptakiler yani icinde oturtulmus halde hem grafik karti hem de islemci.

Baska ve daha iyi bir laptop gerekli.
Valorant oynayacaksaniz, 11ci nesil i5'li/Ryzen 5 5000 serili islemci ve orta segmentli bir mobile grafik kartli (mobile, yani laptoplara ozel tasarlanmis) bir laptop isinizi cozecektir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
melsa
hmm.png
bunu da yaptım belki yardımcı olur

Evet... Sorun eski parcalarda ve GHz'da gibi... Şey, ciddi bir guncelleme / sistemi arttirmaya yonelik degisim lazim diyecegim ama laptoptu bu degil mi? Maalesef ayni parcalarla devam. Masaustu gibi degisemiyor, integre edilmis parcalar cunku laptoptakiler yani icinde oturtulmus halde hem grafik karti hem de islemci.

Baska ve daha iyi bir laptop gerekli.
Valorant oynayacaksaniz, 11ci nesil i5'li/Ryzen 5 5000 serili islemci ve orta segmentli bir mobile grafik kartli (mobile, yani laptoplara ozel tasarlanmis) bir laptop isinizi cozecektir.
sağol ama ben şu an yaşadığım sorunu çözmek için yardım istemiştim 1 gblık oyundan bile atıyor

eren28tr

80+ Platinum
söylediğin şeyi indirdim kurdum yine aynı
ddu ile ekran kartı sürücüsünü kaldırıp yeniden yükle.

~helloworld

80+ Bronze
söylediğin şeyi indirdim kurdum yine aynı
Isıyı kontrol et önce , daha sonra depolaman HDD/SSD sağlığını kontrol et bunun için crystal disk info indir

Ssd ise onu indir Hard disk ise ,hard disk sentinel indir

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
melsa
sen kendin manuel olarak yükle.
ddu ile sildikten sonra hemen denedim oyuna girdim kötü oyuna. oyundan atmadı ama fps çok çok düşüktü kasıyodu yükleyip deneyim şimdi

sen kendin manuel olarak yükle.
dediklerinin hepsini yaptım. ddu ile hepsini silip oyuna girdiğimde fps çok düşük oldu atmadı. sürücüleri yükleyip denediğimde oyunda atıyor girmiyor bile

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,401
Üyeler
157,949
Son üye
Wota404
Top Bottom