Neler Yeni

Mavi Ekran OYUNLARDA EKRANDA GARİP ÇİZGİ

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,009
İsim
Bilal Tepe
Linkini Atsana Bi :shy:
Mesaj otomatik birleştirildi:

Deneyip Görmen Lazım Yüksek İhtimal Kablo Kaynaklıdır .
Paugge V1.4 Vesa DisplayPort Sertifikalı 32.40 Gbps Bandwith HBR3 8K 60Hz, 4K 144Hz, 4K 120Hz, 4K 60Hz, 2K 240Hz, 2K 165Hz, 1080p 240Hz Destekli HDR, FreeSync, G-Sync Displayport Kablo https://amzn.eu/d/4dgCEB2

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,009
İsim
Bilal Tepe
Aynı Kablo Değil !

Benim Attığım 2.1 İleriye Dönük 😅
Knk monitörün desteklemiyor ki zaten o kabloyu gerek yok hem amazondan alırsam test etcem sorun devam ederse iade ederim diye düşündüm ama satıcı Amazon deilmis bişi olurmu

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,009
İsim
Bilal Tepe
Kablo değiştim sorun devam ediyor 200hz de sorun yok 240 alınca oluyor monitörden mi kaynakli kesin ?

~helloworld

80+ Bronze
Ben önce kablo soketini değiştirirdim ekrsn kartında vardır fazladan moniyorde var mi bilmiyorum ,ekran kartı sürücüsünü kaldirip tekrar yuklerdim geçmezse. Hala geçmezse başka monitörde denerdim ayni kabloyu ayni pc yi. Eger o monitorde de oluyorsa(farkli marka model monitorde) ben derim ki sorun monitorde degil ekran kartinda. Fakat sorun olmuyorsa baska monitor taktiginda elimdeki monitörü garantiye gonderirrdim. Gönderirken kagida yazin şu hz ye alinca şu süre sonra sorun basliyor diye. Test etsinler degisim verirlerse değiştirin isterseniz yeni gelende de sikinti varsa sorun monitorden kaynakli olmayabilir

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,009
İsim
Bilal Tepe
Ben önce kablo soketini değiştirirdim ekrsn kartında vardır fazladan moniyorde var mi bilmiyorum ,ekran kartı sürücüsünü kaldirip tekrar yuklerdim geçmezse. Hala geçmezse başka monitörde denerdim ayni kabloyu ayni pc yi. Eger o monitorde de oluyorsa(farkli marka model monitorde) ben derim ki sorun monitorde degil ekran kartinda. Fakat sorun olmuyorsa baska monitor taktiginda elimdeki monitörü garantiye gonderirrdim. Gönderirken kagida yazin şu hz ye alinca şu süre sonra sorun basliyor diye. Test etsinler degisim verirlerse değiştirin isterseniz yeni gelende de sikinti varsa sorun monitorden kaynakli olmayabilir
Mini DP kablosu aldım laptopta baglicam test etcek başka bir 240hz monitorum veya sistemim yok farklı kart test etmek için herhalde laptopun 1.4dp destekler 240hz alınca sorun olursa monitördendir sorun yoksa karttir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,880
Üyeler
153,460
Son üye
Azerbey
Top Bottom