Neler Yeni

OYUNLARDA KARINCALANMA

NuriCans

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Nuri
Sistemi mayıs ayında aldım bu zamana kadar dikkat etmemiştim. Game Pass'tan Forza 5 oynuyordum sorun yoktu. Sonra oyunu bir daha açtığımda hafif bir bulanıklık vardı çok denedim ama çözemedim. Bu karıncalanma Forza 5'te de oldu sonra A Plague Tale requiem oyununda test ettim ama sorun yoktu ama Forza'da olan sorun başka arkadaşlarımda yoktu kafama taktım. Baska oyunlarda denemek istedim korsan olarak GTA 5 ve God of War yükledim ama hala karıncalanma var. Örnek: Kratosun sakalı, ağaçlar. DP kablosunu çıkardım ve HDMI ile bağladım hala aynı. Ekran kartım Zotac 4060, BIOS güncel değil. DDU ile driver silip geri kurdum düzelmedi.

Ekler

• IMG_20240731_130325.png
    IMG_20240731_130325.png
    2.6 MB · Hit: 13

Mert Uzel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Mert Uzel
Sistemi mayıs ayında aldım bu zamana kadar dikkat etmemiştim. Game Pass'tan Forza 5 oynuyordum sorun yoktu. Sonra oyunu bir daha açtığımda hafif bir bulanıklık vardı çok denedim ama çözemedim. Bu karıncalanma Forza 5'te de oldu sonra A Plague Tale requiem oyununda test ettim ama sorun yoktu ama Forza'da olan sorun başka arkadaşlarımda yoktu kafama taktım. Baska oyunlarda denemek istedim korsan olarak GTA 5 ve God of War yükledim ama hala karıncalanma var. Örnek: Kratosun sakalı, ağaçlar. DP kablosunu çıkardım ve HDMI ile bağladım hala aynı. Ekran kartım Zotac 4060, BIOS güncel değil. DDU ile driver silip geri kurdum düzelmedi.
Film greni açık olabilir onu kapatın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyunun ayarlarında

Ayrıca fsr ı ve dlss i kontrol edin

Son düzenleme:

NuriCans

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Nuri
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyunun ayarlarında

Ayrıca fsr ı ve dlss i kontrol edin
Hocam film greni kapalı dlss fsr de kapalı, aynısı forza horizon 4 ve 5 tede vardı sinirden sildim

Top Bottom