Neler Yeni

Özel üniversitede mühendislik okuyacağım mantıklı mı ?

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,829
İsim
Lokman Doğan
Öncelikle yazılım veya bilgisayar mühendisliği yazmayı düşünüyorum
Devlet yazmak istiyorum ama iyi şehirler gelmiyor. O yüzden %50 burslu vakıflarda okuyacağım
Şu üniversiteler var
Ostim , Türk hava kurumu (bundan sonra vazgeçtim),Atılım üniversitesi ,Yaşar üniversitesi
Bu üniversiteler arasında atılım daha iyi geldi kampüsü olsun hocaları olsun filan
Arkadaşıma sordum vakıfta okuma dedi üniversitenin pek katkısı yok sana bağlı mesleki hayatın o parayı eğitime harcarsın diyor
Sizce ne yapmalıyım kafam allak bulak
@zapkinus @Dušan Tadić @Rulep @Fatih Sultan Terim @Realhas the Great @B1L0 @DR. BİYOLOJİ

Mertpk

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,958
İsim
Mert Metshi
siralaman kac

alduin0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Enes
bende şuan bilgisayar okuyorum hocalar sadece basic şeyleri anlatırlar asıl mesele kendini ne kadar geliştirdiğindir üniversite sadece %30 gibi bi egitim verir gerisini senin kendi çabanla yapman lazım. Üniversiten iyiyse daha iyi proje yapma şansın olabilir topluluklar vb.

KaganKK06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,936
İsim
Kgn
Öncelikle yazılım veya bilgisayar mühendisliği yazmayı düşünüyorum
Devlet yazmak istiyorum ama iyi şehirler gelmiyor. O yüzden %50 burslu vakıflarda okuyacağım
Şu üniversiteler var
Ostim , Türk hava kurumu (bundan sonra vazgeçtim),Atılım üniversitesi ,Yaşar üniversitesi
Bu üniversiteler arasında atılım daha iyi geldi kampüsü olsun hocaları olsun filan
Arkadaşıma sordum vakıfta okuma dedi üniversitenin pek katkısı yok sana bağlı mesleki hayatın o parayı eğitime harcarsın diyor
Sizce ne yapmalıyım kafam allak bulak
@zapkinus @Dušan Tadić @Rulep @Fatih Sultan Terim @Realhas the Great @B1L0 @DR. BİYOLOJİ
Lokman hocam bende bir özel ünide okuyan birisi olarak THKÜ deyim niye vazgeçtiniz ulen :) benim şahsi görüşüm fiyatlar çok arttı, benim görüşüm bu fiyatlara asla gidilmez. Sıralamanız gayet güzel bence diğer hoş güzel bölümleri de düşünebilirsiniz

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,829
İsim
Lokman Doğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Lokman hocam bende bir özel ünide okuyan birisi olarak THKÜ deyim niye vazgeçtiniz ulen :) benim şahsi görüşüm fiyatlar çok arttı, benim görüşüm bu fiyatlara asla gidilmez. Sıralamanız gayet güzel bence diğer hoş güzel bölümleri de düşünebilirsiniz
Yazılım veya bilgisayar düşünüyorum ama güzel şehir gelmiyor işte:/

Mert

80+ Silver
Devlette iyi şehir gelmiyorsa muhtemelen gireceğin hiçbir özel okulun sana kayda değer bir katkısı olmayacaktır.

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,829
İsim
Lokman Doğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ostim teknik üniversitesin adam akıllı bir kampüsü bile yok vakıf üniversitesine gideceksen her sene %100 e yakın zam geleceğini bilerek git
Sanayinin ortasında olması + puan olarak değerlendirdim ama zenci öğrencisi çok

Starlex

80+ Silver
Pilotluk hayalleri suya düştü ha?

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,829
İsim
Lokman Doğan
Sen ne okuyorsun hocam
Thkü hoca sayısı azdı ondan vazgeçtim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pilotluk hayalleri suya düştü ha?
Yıllık 1milyon totalde 10m. Bi ara düşündük de sonra yok çektik

KaganKK06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,936
İsim
Kgn
Sen ne okuyorsun hocam
Makine mühendisliği okuyorum.

Thkü hoca sayısı azdı ondan vazgeçtim
hoca sayısı ne kadar bilmiyorum ama bazı hocalar birkaç dersi verdiği doğrudur.

Hazırlık-1. sınıf zamanı birazcık sohbetim olan birisi, bu ankaradaki vakıf ünilerinden bazıları arasında en iyi hocaların burada olduğunu söylemişti o yüzden burayı seçmişti.(bilgisayar okuyor)

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,829
İsim
Lokman Doğan
Hazırlık-1. sınıf zamanı birazcık sohbetim olan birisi, bu ankaradaki vakıf ünilerinden bazıları arasında en iyi hocaların burada olduğunu söylemişti o yüzden burayı seçmişti.(bilgisayar okuyor)
Sende numarası varsa iletişime geçebilir miyim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,159
Üyeler
154,877
Son üye
hotslie
Top Bottom