Neler Yeni

Palit Ekran Kartı Alınır mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Oğuzhan Ateş
Palit GeForce JetStream
16GB RTX4060Ti arkadaşlar bu ekran kartı alınır mı? Asus, Msi gibi markalardan ne farkı var bilgilendirir misiniz, palit diğerlerine göre çok daha ucuz hangisini tercih etmeliyim

Lorx61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
574
İsim
Kadir
Palit GeForce JetStream
16GB RTX4060Ti arkadaşlar bu ekran kartı alınır mı? Asus, Msi gibi markalardan ne farkı var bilgilendirir misiniz, palit diğerlerine göre çok daha ucuz hangisini tercih etmeliyim
bütçen yetiyorsa tabii ki asus veya msi al ama palit de o kadar kötü bir marka değil sadece malzeme kalitesi ve sağutma değişiyor chipset aynı chipset hepsinde

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Oğuzhan Ateş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bütçen yetiyorsa tabii ki asus veya msi al ama palit de o kadar kötü bir marka değil sadece malzeme kalitesi ve sağutma değişiyor chipset aynı chipset hepsinde
peki hocam oyunlarda fps değişikliği olur mu diğer kartlara göre, bu ekran kartı beni kaç yıl götürür?

cagari

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
cagari
peki hocam oyunlarda fps değişikliği olur mu diğer kartlara göre, bu ekran kartı beni kaç yıl götürür?
ekran kartın götürür baya en son çıkan kartlardan zaten fps farkı konusuda ısınmadan dolayı fps düşüşleri yaşayabilirsin fakat bununda önüne fan ayarlarıyla geçebilirsinki stok fan ayarıyla bile fps düşüşü yaşıyacak kadar ısıncağını düşünmüyorum sorun olmaz yani

eren28tr

80+ Gold
Palit GeForce JetStream
Alınır çok fark yok.

Lorx61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
574
İsim
Kadir
temzi bakarsan çok uzun ömürlü kullanırsın dostum emin benim arkadaşımda da ilk çıktığı dönemler gt 730 vardı pny marka daha geçenlerde sattı

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Oğuzhan Ateş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

temzi bakarsan çok uzun ömürlü kullanırsın dostum emin benim arkadaşımda da ilk çıktığı dönemler gt 730 vardı pny marka daha geçenlerde sattı
bir hazır sistemin içinde buldum hocam soğutması ve kalitesi olsun alınır mı diyorsunuz palit 4060 ti 16gb

Top Bottom