Neler Yeni

Palit Gamerock 3070Ti 84 derece

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
720
İsim
Abdullah

Kiritoほ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
Yamaç Koçovalı

QRuder

80+ Silver
Hocam muazzam gerçekten eğer sizinse kart sıcaklıkları
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam olsun 1 yıl olsun
Yani benim sormak istediğim şey bu durum sizce bakımının tamamen yapılmasından sonra düzelir mi
Tam bakım yapsan bile bir kısmını düzeltebilirsin , şey giyi yaşlanmış bir kadının ancak dışını gençleştirirsin makyaj ile felan ne kadar uğraşsan da içi aynı yaşlı yani

Kiritoほ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
Yamaç Koçovalı
Tam bakım yapsan bile bir kısmını düzeltebilirsin , şey giyi yaşlanmış bir kadının ancak dışını gençleştirirsin makyaj ile felan ne kadar uğraşsan da içi aynı yaşlı yani
Hocam yani pek orantılı bir örnek olmadı ahahsha
Sıcaklık sorunumu çözer mi önemli olan bu

QRuder

80+ Silver
Hocam yani pek orantılı bir örnek olmadı ahahsha
Sıcaklık sorunumu çözer mi önemli olan bu
%100 çözmez işte kısmen çözebilir termal macun ve pedlerin değişimi , iç temizliği ,garanti veremem

Kiritoほ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
Yamaç Koçovalı
%100 çözmez işte kısmen çözebilir termal macun ve pedlerin değişimi , iç temizliği ,garanti veremem
Çözülmez ise değişim yaparız dedi zaten aldığım kişi sağ olsun

NightRose

80+ Bronze
Çözülmez ise değişim yaparız dedi zaten aldığım kişi sağ olsun
çözülür kardeşim sıcaklık sorunu. içindeki macun kurumuş görünüyor aynısı başıma geldi şimdi kart 65-70 derecelerde stabil çalışıyor. Pedlerde de problem olduğunu düşünmüyorum. Bak direk söylüyorum içindeki macun kurumuş, temizleyip mx-4 veya benzeri kaliteli bir macun sür tekrar test et ne kadar farkedecek görürsün.

Kiritoほ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
Yamaç Koçovalı
çözülür kardeşim sıcaklık sorunu. içindeki macun kurumuş görünüyor aynısı başıma geldi şimdi kart 65-70 derecelerde stabil çalışıyor. Pedlerde de problem olduğunu düşünmüyorum. Bak direk söylüyorum içindeki macun kurumuş, temizleyip mx-4 veya benzeri kaliteli bir macun sür tekrar test et ne kadar farkedecek görürsün.
Aynısı başına geldi mi cidden hocam yani durumumuz aynı mı diye soruyorum
%100 fan hızında 84 dereceleri görüyor hatta biraz daha beklese çıkacak duruma geliyor

NightRose

80+ Bronze
Aynısı başına geldi mi cidden hocam yani durumumuz aynı mı diye soruyorum
%100 fan hızında 84 dereceleri görüyor hatta biraz daha beklese çıkacak duruma geliyor
furmarka girince 10-30 sn arası birden fanlar deli gibi dönmeye başlıyor ve sıcaklık değerleri 85lere çıkıyor anlık değil mi. oyunlarda o sıcaklıklar olmuyordu ama furmarkta sapıtıyordu ben macun bakımı yaptım düzeldi kart

Kiritoほ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
Yamaç Koçovalı
furmarka girince 10-30 sn arası birden fanlar deli gibi dönmeye başlıyor ve sıcaklık değerleri 85lere çıkıyor anlık değil mi. oyunlarda o sıcaklıklar olmuyordu ama furmarkta sapıtıyordu ben macun bakımı yaptım düzeldi kart
Aynı durum hocam çok teşekkür ederim bir anda fırlıyor camın kapağı kapalıyken camın kapağı açıkken 1 dakika kadar sürüyor

NightRose

80+ Bronze
Aynı durum hocam çok teşekkür ederim bir anda fırlıyor camın kapağı kapalıyken camın kapağı açıkken 1 dakika kadar sürüyor
dediğimi yap kullanmaya devam et kartını. daha önce yapmadıysan aldığın yere götür yapsın adam orda test edin al geri

Kiritoほ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
Yamaç Koçovalı
dediğimi yap kullanmaya devam et kartını. daha önce yapmadıysan aldığın yere götür yapsın adam orda test edin al geri
Hocam zaten kendisi söyledi bana sağ olsun getir termal macununu değiştirelim bakımını yapalım diye düzelmezse değişim yaparız en kötü iade veririz dedi

Top Bottom