Neler Yeni

Pamukkale ekonomi (İngilizce) yazılır mı?

Taapfer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mert Ali Tütüncü
YKS EA'da çok kötü bir sıralama yaptım ve ailem mezuna kalmama izin vermiyor, işe girersin diyorlar, bu yüzden mezuna kalamam, bana en yakın böyle bir şey buldum, fikirlerinizi merak ediyorum.

demirdemirci

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
demir
ben olsam türkçe okurum. ingilizce olunca daha havalı veya kaliteli gibi bir algı var fakat tamamen boş. denizli güzel,bölüm iyi, hocalar iyi. bu sıralamada gidilir yani.

Taapfer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mert Ali Tütüncü
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben olsam türkçe okurum. ingilizce olunca daha havalı veya kaliteli gibi bir algı var fakat tamamen boş. denizli güzel,bölüm iyi, hocalar iyi. bu sıralamada gidilir yani.
türkçesi 700k + olarak türkçe ekonomi iş bula olanakları yok gibi bişi değil mi

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,361
İsim
Çağatay
peki yalvar yakar mezuna kalmak mı yoksa buraya gitmek mi bide full ing olması beni ayrı korkutuyor + olarak denizli nasıl bir yer
Merkez kampüsü büyük ve hemen hemen her bölüm merkezde. Etrafı kafe ve apart evlerle dolu. Güzel şehir öğrenci için iyi. Aradığın her şeyi bulursun. Ekonomi bölümü mezunuyum bende matematiğin ve pratik zekan iyi ise bölümü bitirirsin. İngilizce okuma konusunda kendini ne kadar yeterli görüyorsun ingilizcede orası sana kalmış.

Taapfer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mert Ali Tütüncü
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merkez kampüsü büyük ve hemen hemen her bölüm merkezde. Etrafı kafe ve apart evlerle dolu. Güzel şehir öğrenci için iyi. Aradığın her şeyi bulursun. Ekonomi bölümü mezunuyum bende matematiğin ve pratik zekan iyi ise bölümü bitirirsin. İngilizce okuma konusunda kendini ne kadar yeterli görüyorsun ingilizcede orası sana kalmış.
hangi üni ve iş bulma olanakların neler ingilizce 0 bilgi

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,361
İsim
Çağatay
hangi üni ve iş bulma olanakların neler ingilizce 0 bilgi
Boğaziçi de okudum ben ve ben 3.sınıftayken iş teklifleri aldım çünkü okul prestijli. Hukuk seçmedim ekonomi seçtim. 0 ingilizce ile bölüme başlarsan hazırlık çukurundan çıkamayabilirsin. Türkçe okusan daha iyi olur. İş olanakları var ama her bölümde olduğu gibi senin kendini alanında geliştirmene bakar. Sen sırf üniversiteye gitmek için bu bölüme gidersen pişman olabilirsin.

Taapfer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mert Ali Tütüncü
Boğaziçi de okudum ben ve ben 3.sınıftayken iş teklifleri aldım çünkü okul prestijli. Hukuk seçmedim ekonomi seçtim. 0 ingilizce ile bölüme başlarsan hazırlık çukurundan çıkamayabilirsin. Türkçe okusan daha iyi olur. İş olanakları var ama her bölümde olduğu gibi senin kendini alanında geliştirmene bakar. Sen sırf üniversiteye gitmek için bu bölüme gidersen pişman olabilirsin.
ama türkçe bölümle aralarında dağlar kadar fark var

Devilll20

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,110
İsim
Rick Baba
Bölümün çok bi önemi yok önemli olan kendini geliştirmek.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
956,622
Üyeler
150,902
Son üye
Mehmet Kurtarıcı Angel
Top Bottom