Neler Yeni

Yardım Paneldeki gözükenler ölü piksel mi ?

fthckmk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
M. fatih çakmak
Instagram
fatihcakmmak
20240710_194000.jpg

Sadece siyah renkte bunlar oluyor. Sanırım ölü piksek. Değişim talep etsem olur mu ? Bilginiz varsa cevaplarsanız sevinirim. İncehesaptan aldım.

Palo DAYI

80+ Gold
ıade veya degısım talep edın hocam

Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Burhan Bey
Yeni mi aldınız ürünü yoksa sonradan mı oluştu bunlar? Rahatsız edici görünüyor, hemen iade veya değişim talebinde bulunun.

fthckmk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
M. fatih çakmak
Instagram
fatihcakmmak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1 hafta oldu alalım. Ama sadece 12 saat kullandım. Acaba bunlar zamanla büyür mü ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yeni mi aldınız ürünü yoksa sonradan mı oluştu bunlar? Rahatsız edici görünüyor, hemen iade veya değişim talebinde bulunun.
Sadece full siyah ekranda gözüküyor onun dışında görünmüyor. Iade talebinde bulunsam sıkıntı çıkarırlarmı acaba işte. Çünkü ilcede oturuyorum baya geç gelip gidiyor kargolar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Burhan Bey
Sıkıntı olmaz diye düşünüyorum, nereden aldınız bilmiyorum ama 14 gün içinde cayma hakkınızı kullanabilirsiniz. https://deadpixeltest.org buradan da kontrol edin başka yerlerde de olabilir. bayağı ayıplı ürün gibi duruyor hocam, zaman kaybetmeden iade edin.

fthckmk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
M. fatih çakmak
Instagram
fatihcakmmak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sıkıntı olmaz diye düşünüyorum, nereden aldınız bilmiyorum ama 14 gün içinde cayma hakkınızı kullanabilirsiniz. https://deadpixeltest.org buradan da kontrol edin başka yerlerde de olabilir. bayağı ayıplı ürün gibi duruyor hocam, zaman kaybetmeden iade edin.
Ya cogalmayacagini bilsem ugraşmayacam. Ama işte daha kötü olur diye değişime yollayacam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,767
Üyeler
156,977
Son üye
mrcbrv
Top Bottom