Neler Yeni

Panteizm inancı hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Dash Zeus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,233
İsim
Hezekiel
Haklı haksızlık bir durum yok hocam aslında, siz de haklısınız diğer kişiler de çok dayatma yapabiliyor veya kendi dini hakkında pek bir şey bilmeden diğer kişilere sallama yapabiliyor. Adama derler cuma namazı kaç rekat diye bön bön bakar :D
Doğru hocam. İşte ben bunu karşıyım bu dinler dayatılmasın şuan mitolojilere olduğu gibi orada dursun isteyen inansın istemeyen inanmasın.
Benim bu dinler hakkında konuşma sebebim bu bu din ne zaman toplumu dayatılmaktan vazgeçilir ve herkes kendi inancını başka kişileri dayatmaz o zaman ben de bu din hakkında tek kelime etmem.

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,536
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
Klasik yorum kasma konusu İslam düşmanları yine deliye döndü adam not defterinde kayıtlı olan ayetleri her konuya kopyala yapıştır yapıyor. İslam dinine mensup arkadaşlar da boş boş tartışmalara girmiş.
Kalp kırmaya gerek yok bu forumda her yaş grubundan üye var hoşgörülü davranalım.
Kimsenin islam düşmanlığı yaptığı yok ayetleri açık açık yazmışlar. :)

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,052
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
✓ Işık Saniyede 300 bin kilometre yol alır
✓ Bildiğimiz tespit ettiğimiz evren 93 milyar ışık yılı genişliğindedir sadece ışık olarak gördüğümüz tespit ettiğimiz nokta bu
✓ Bu tespit edilen evrendeki galaksiler yıldızlar gezegenler dünyadaki bütün sahillerdeki kum tanelerini toplayın 1 tanesi bile etmiyor
✓ insan beyninin alamayacağı bir büyüklük bu
✓ Ölçülen evren o noktada bitmiyor ondan sonra da devam ediyor en ufak tahminlere göre birkaç yüz kat en uçuk tahmine göre 10 üzeri 10 üzeri 10 üzeri 120 kat gibi bir sayı yani görülen bu milyarlarca galaksi onların her birinin içerisinde bulunan yüz milyarlarca yıldız ve bunların etrafında her bir yıldızın etrafında onlarca gezegen evren diye bildiğimiz bu yapının neredeyse en ufak zerre bir kısmı olabilir işte böyle bir mucize işte böyle olağanüstü bir yapıyı kim yaptı zannediyorsunuz böyle bir mükemmellik ile yapılmış bir sistem kendi kendine mi oldu işte bunu yapan büyük bir kudret sahibi güç sahibi biri var biz ona ALLAH DİYORUZ bu sadece Evrenin mucizesi daha onlarcası yüzlercesi binlercesi var

Son düzenleme:

Berke123

80+ Bronze
böyle teistler görünce utançtan yerin dibine giriyorum bir dine inanıyorsun sana mantıklı gelmeyen dinle dalga geçiyorsun senin dinine eleştiri gelince deliye dönüyorsun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
906,810
Üyeler
140,699
Son üye
pilotkalem1