Neler Yeni

Papara da e ticaret yapmak ceza yedirtir mi ?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Adem Türk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
Adem Türk
Merhaba öncelikle yaşım 15. Bundan 1-2 yıl önce roblox oynuyordum robloxun para birimi robux bende robux kazanıp discorddan satıyordum anlaştığım kişilere 100 TL 120 TL gibi sonrada kazandığım paraylada steamden epic gamesden oyun aldım. Bu yaptığım iş sorun çıkartır mı hiçbir şekilde kumar oynamadım paparadan veya kiralamadım papara hesabımı . Şu an papara hesabımı aktif kullanmıyorum hatta sildim papara hesabımı ama verilerin 10 yıl saklı kalacakmış. Her neyse bu e ticaretten ceza yermiyim ?
korkma bişey olmaz

NZXT

80+ Bronze
paranın miktarıda önemli tabi ama sürekliliği de önemli şimdi sen her ay 1 ay 5k çekersin bişey olmaz her ay 5k 5k gelir adam incelediği zaman der ki bu para nerden geliyor hayırdır o zaman sıkıntı olur internetten gelir elde ediyorsanız sosyal medya hesabı tarzı bi hesap açtırabiliyorsun bankadan ama bağkur ödemen gerekiyor bu seferde oraya yatanparanın her ay vergisi çekiliyor sen hiç muhasebeyle uğraşmıyorsun ama dediğim gibi her ay bağkur ödemen gerekiyor aylık 300 500 kazanıyorsan yapamayacağın bişey bu
Evet haklısınız hocam o kadar bilgili değilim maalesef sadece 3-5 al sat yaptım o kadar 1 yıldır da hiçbir transferim yoktu bugün de hesabı kapattım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

korkma bişey olmaz
Kazandığım az bir miktar zaten hocam ama yinede şüphelendiğimden konu açtım.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
995,066
Üyeler
157,326
Son üye
RX-7