Neler Yeni

Papara ile ilgili birkaç soru.

ubeyeyeyeyeyeyeyeye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
Ubeydullah Can
Papara neyden para istiyor?
Hangi kardı tercih etmeliyim?
Kullananlar varsa cevaplarsa sevinirim.

xSparkua.

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,911
İsim
Chloe Grace Moretz
neyden para istiyor derken ?

grimlex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,030
İsim
eren tezer
Papara hiç para kesmiyor.Fakat sanırım 1 ay içerisinde 5 kereden fazla para transferi yada para yatırma işlemi yaparsan kesinti yapıyor.Uygulamasını indirip black kart almalısın.Fakat gelmesi uzun sürebilir haberin olsun bazı arkadaşlara 1 ayda falan gelmiş.Ben Edirnede oturuyorum.1 haftada gelmişti.

Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Burak Yalçınkaya
Instagram
buraky2706
papara kullaniyorum da sorunuzu pek anlayamadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Papara hiç para kesmiyor.Fakat sanırım 1 ay içerisinde 5 kereden fazla para transferi yada para yatırma işlemi yaparsan kesinti yapıyor.Uygulamasını indirip black kart almalısın.Fakat gelmesi uzun sürebilir haberin olsun bazı arkadaşlara 1 ayda falan gelmiş.Ben Edirnede oturuyorum.1 haftada gelmişti.
benimki 15 günde geldi 😂 fazla ćek yatır yapınca 1.20 kuruş kesiyor b3nde oyle kesmişti

xSparkua.

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,911
İsim
Chloe Grace Moretz
Bu yeterli olacaktır neredeyse sınırsız imkan veriyor ben sanal ticaretle uğraşıyorum ve hiç bır sıkıntı yaşamıyorum özellikle ininal gibi her ay para falan da kesmiyor havale olaylarında da para kesmiyor
1613999213159.png

ubeyeyeyeyeyeyeyeye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
Ubeydullah Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

xSparkua.

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,911
İsim
Chloe Grace Moretz
Neyden kesiyordan amacım ininal gibi aylık ücret, para yatırma ücreti vb. Ve hangi karttan kastım da black, lite tarzı kartlar var hangisi?
black card al hiç bir kesme olmuyor para çekerken yatırırken aylık falan para kesmiyor

grimlex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,030
İsim
eren tezer
Neyden kesiyordan amacım ininal gibi aylık ücret, para yatırma ücreti vb. Ve hangi karttan kastım da black, lite tarzı kartlar var hangisi?
Para kesme olayı dediğim gibi ayda 5 ten fazla para yatırırsan işlem ücreti uyguluyor.Black kartı al o daha iyi

ubeyeyeyeyeyeyeyeye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
Ubeydullah Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

papara kullaniyorum da sorunuzu pek anlayamadım

benimki 15 günde geldi 😂 fazla ćek yatır yapınca 1.20 kuruş kesiyor b3nde oyle kesmişti

Bu yeterli olacaktır neredeyse sınırsız imkan veriyor ben sanal ticaretle uğraşıyorum ve hiç bır sıkıntı yaşamıyorum özellikle ininal gibi her ay para falan da kesmiyor havale olaylarında da para kesmiyor
Alıntıyı görüntüle

black card al hiç bir kesme olmuyor para çekerken yatırırken aylık falan para kesmiyor

Cevap ve önerileriniz için çok saolun!

wpa_supplicant

80+ Silver
En İyi Cevap
22
Papara neyden para istiyor?
Hangi kardı tercih etmeliyim?
Kullananlar varsa cevaplarsa sevinirim.
Kullanım ücreti almıyor.
Papara alabilirsiniz, devlet onaylı.
Black, metal card çıkıyor, onu bekle bence.

Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Burak Yalçınkaya
Instagram
buraky2706
aylik senden para almiyor

ćok ćek yatır yapünca kesiyor, 500 TL nin uzerine çıkınca da

ubeyeyeyeyeyeyeyeye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
Ubeydullah Can
Kullanım ücreti almıyor.
Papara alabilirsiniz, devlet onaylı.

Black, metal card çıkıyor, onu bekle bence.
Şimdilik black siparişi vereceğim, metal çıkınca onu alırsam bir sıkıntı olur mu?

Top Bottom