Neler Yeni

Papara kartım basılmış ve kuryeye teslim edilmiş.

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,243
İsim
Fatih
Arkadaşlar bugün papara kartım basılmış ve kuryeye teslim edilmiş. Telekurye getirecekmiş. 2 haftalık süre içerisinde getirilecektir diyor. Telekurye ile kartı getirilen varsa ortalama ne kadar sürede geliyor? Perşembe gününe kadar evdeyim ama ondan sonra köye gideceğim bayramın son gününe kadar. O sırada evde kimse olmayacak. Kart geri gidip iptal mi olacak yoksa geri gidip tekrar isteyip geri mi dağıtıma çıkarılacak?

mustafak0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
677
İsim
Mustafa
Benim kartım 1 hafta içinde gelmişti yanlış hatırlamıyorsam ama telekurye dediğin ne tam bilmiyorum.

firatyegin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Fırat Yeğin
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Donanım, Yazılım
Arkadaşlar bugün papara kartım basılmış ve kuryeye teslim edilmiş. Telekurye getirecekmiş. 2 haftalık süre içerisinde getirilecektir diyor. Telekurye ile kartı getirilen varsa ortalama ne kadar sürede geliyor? Perşembe gününe kadar evdeyim ama ondan sonra köye gideceğim bayramın son gününe kadar. O sırada evde kimse olmayacak. Kart geri gidip iptal mi olacak yoksa geri gidip tekrar isteyip geri mi dağıtıma çıkarılacak?
Hocam ben 3 kere papara kartımı kaybettim ve 3 kere de çıkarttım uzun süredir de kaybetmiyorum. genelde 4 gün içerisinde basıldıktan sonra elinize ulaşıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
Carl Johnson
Telekurye'nin numarasını alıp durumu izah edersen adam da iyi biryse daha erken getirebilir. zira ben de öyle olmuştu

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,243
İsim
Fatih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ben 3 kere papara kartımı kaybettim ve 3 kere de çıkarttım uzun süredir de kaybetmiyorum. genelde 4 gün içerisinde basıldıktan sonra elinize ulaşıyor.
Telekurye'nin numarasını alıp durumu izah edersen adam da iyi biryse daha erken getirebilir. zira ben de öyle olmuştu
Benim kartım 1 hafta içinde gelmişti yanlış hatırlamıyorsam ama telekurye dediğin ne tam bilmiyorum.
Valla hiç uğraşmayıp paparayı arayıp iptal ettirdim. Bugün avm ye gidip paparayı denemek amaçlı lite kart alacağım. Artık sonrasında black kart sipariş eder miyim bilmiyorum. Konu kapanmıştır :D

En İyi Cevap
3
efendiiim iyi akşamlar.. kopernik pizzadan geldim.. yakamda da yazıldığı üzere.. galaksinin en sıcak, sıcak sıcak pizzasını, eee koh-kopernik pizzasını getirdim.. kooooopernik kooopernik.. kopernik pizzası galaksinin en sıcak piiiizzası piiiiizzasıı koooooooo-kopernik

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
932,987
Üyeler
146,371
Son üye
trgx
Top Bottom