Neler Yeni

Papara'ya para yatırırken Vakıfbank parama el koydu.

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,845
İsim
İbrahim
1020tl para yatırıyordum ve banka Bi anda paranız el konulmuştur bankamıza iletişime geçin gibi bişey dedi
Aradım ve rapor çıkardığını söyledi
Bu süreç ne kadar sürer acayip streslendim kendi çalışıp kazandığım paramdı

AhmetN

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,671
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Uzay-Bilim, Müzik
Öncelikle geçmiş olsun hocam. Bu işi arayarak halledemezsiniz. En yakın Vakıfbank şubesini giderek durumu anlatın gereğinin yapılmasını isteyin. Makbuzunuz vs. kayıt var mı?

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,845
İsim
İbrahim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öncelikle geçmiş olsun hocam. Bu işi arayarak halledemezsiniz. En yakın Vakıfbank şubesini giderek durumu anlatın gereğinin yapılmasını isteyin. Makbuzunuz vs. kayıt var mı?
Hocam papara müşteri hizmetlerini aradım ve bana ters ibraz talebiniz iletilmiştir gibi Bi posta gönderdiler
Herhalde yaptığımız her işlem kayıt altına alınıyordu makbuz ister misiniz diye de sormadılar

AhmetN

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,671
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Uzay-Bilim, Müzik
Hocam papara müşteri hizmetlerini aradım ve bana ters ibraz talebiniz iletilmiştir gibi Bi posta gönderdiler
Herhalde yaptığımız her işlem kayıt altına alınıyordu makbuz ister misiniz diye de sormadılar
Yarın mutlaka Vakıfbank şubesine gidin. Eğer istediğinizin aksine bir cevap verirlerse adli işlem başlatabilirsiniz. Yanlış bilmiyorsam ATM'lerde her para yatırma/çekme işlemi kayıt altına alınıyor.

Trool2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Sait
Vakıfbank şubesine giderek durumu anlatmalısın. Önce papara ile iletişime geçip gerekli durumu anlat veya şikayetvar'da şikayet oluştur derim ben. Zaten yapılan işlemler kayıt altına alınıyordur mutlaka

LineaTurco

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,013
İsim
Zeki Müren
Yarın mutlaka Vakıfbank şubesine gidin. Eğer istediğinizin aksine bir cevap verirlerse adli işlem başlatabilirsiniz. Yanlış bilmiyorsam ATM'lerde her para yatırma/çekme işlemi kayıt altına alınıyor.
Öyle bir para yatırma yok derlerse her atm nin başında kamera oluyor kameradan elinizdeki parayı sayabiliyorlar teknoloji ile

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,845
İsim
İbrahim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ben yarın gitsem paramı hemen alabilir miyim

AhmetN

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,671
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Uzay-Bilim, Müzik
Hocam ben yarın gitsem paramı hemen alabilir miyim
Eğer samimi bir çalışana denk gelirseniz alabilirsiniz. Ancak somurtkan birine denk gelirseniz sizi günlerce uğraştırırlar. Bunu tecrübemden dolayı biliyorum. En kötü mahkemeye gidersiniz. Vakıfbank kamu bankası çok kolay bir şekilde alabilirsiniz.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45

yerçileği

80+ Bronze
1020tl para yatırıyordum ve banka Bi anda paranız el konulmuştur bankamıza iletişime geçin gibi bişey dedi
Aradım ve rapor çıkardığını söyledi
Bu süreç ne kadar sürer acayip streslendim kendi çalışıp kazandığım paramdı
aynı durum başıma geldi ilk önce yatırdığın bankamatiği üst sağ tarafında bir kod var bu kodun resmini çek ve papara müşteri hizmetlerini ara işlem başlatıcaklar kodu söyliyiceksin 21 gün içinde para hesabına geçiyor geçmiş olsun

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,845
İsim
İbrahim
aynı durum başıma geldi ilk önce yatırdığın bankamatiği üst sağ tarafında bir kod var bu kodun resmini çek ve papara müşteri hizmetlerini ara işlem başlatıcaklar kodu söyliyiceksin 21 gün içinde para hesabına geçiyor geçmiş olsun
Direk arayıp kodu söyledim zaten
Bu kod başka biryere bana lazım olur mu fotosunu çekmedim çünkü
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer samimi bir çalışana denk gelirseniz alabilirsiniz. Ancak somurtkan birine denk gelirseniz sizi günlerce uğraştırırlar. Bunu tecrübemden dolayı biliyorum. En kötü mahkemeye gidersiniz. Vakıfbank kamu bankası çok kolay bir şekilde alabilirsiniz.
Müşteri hizmetlerini tekrar aradım ve Vakıfbanka gitmemin bana Bi faydası olur mu diye sordum
Olmayacağını söyledi

Sen hangi bankanın atmsinde kaptırdım hocam, bide ne kadar kaptırdın

Son düzenleme:

yerçileği

80+ Bronze
Direk arayıp kodu söyledim zaten
Bu kod başka biryere bana lazım olur mu fotosunu çekmedim çünkü

Müşteri hizmetlerini tekrar aradım ve Vakıfbanka gitmemin bana Bi faydası olur mu diye sordum
Olmayacağını söyledi

Sen hangi bankanın atmsinde kaptırdım hocam, bide ne kadar kaptırdın
440tl kaptırdım ziraatbankası bankaya gitmek bi işe yaramıyor boşyere sıra bekledim ben bide

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,935
Üyeler
142,054
Son üye
hakan3421
Top Bottom