Neler Yeni

Paragraf kitap önerisi

DarkLegion3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
384
İsim
Eren Akgül
arkadaşlar yeni nesil orta zor derecede bir paragraf kitabi önerir misiniz bu gün gittiğim yerde 400TL diye gördüm de :D

Paragrafım iyi ama cok uzun süredir çözmediğim için baya paslandım 345 gibi bir kitap olsa fena olmaz kolay orta zor gibi gelişen

Haaland

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
351
İsim
Mustafa
paragrafın ritmi

SemihÖzdoğdu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
680
İsim
Semih
3 Hafta önce Tonguç paragrafikS kitabını aldım. Çözüm süremde çok çok iyi düşüş sağladım. Sorular fazla uzun ama hem okuma hızını hemde anlama hızımı baya geliştirdi. Tavsiye ederim.

DarkLegion3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
384
İsim
Eren Akgül
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Paragrafın ritmi , sifir risk zor istiyorsan kronometre limit
hocam zor çözmek istiyorum normalde ama yavas yavas alıstırmam gerek kendimi 345 2024 varmıs onu düşünüyorum şuan
Mesaj otomatik birleştirildi:

3 Hafta önce Tonguç paragrafikS kitabını aldım. Çözüm süremde çok çok iyi düşüş sağladım. Sorular fazla uzun ama hem okuma hızını hemde anlama hızımı baya geliştirdi. Tavsiye ederim.
Hocam paragrafarın coğunu doğru yapmak istiyorum belki ilerleyen tarihlerde onu alırım teşekkür ederim

SemihÖzdoğdu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
680
İsim
Semih
hocam zor çözmek istiyorum normalde ama yavas yavas alıstırmam gerek kendimi 345 2024 varmıs onu düşünüyorum şuan

Hocam paragrafarın coğunu doğru yapmak istiyorum belki ilerleyen tarihlerde onu alırım teşekkür ederim
Tabii doğru olan o. Seviyenize göre kitap daha iyi olacaktır. Aklınızda bulunsun yani seçenek olarak değerlendirebilirsiniz.

DarkLegion3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
384
İsim
Eren Akgül
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
limit kronometre

ama tavsiyem IQ paragraf
Hocam iq önerdiler bana bi kodunu okuttum 400TL :D internettede emin olamadım 2024 mü değil mi :/

e_mir

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Sıfır Risk Paragraf

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
965
İsim
Ahmet Şeker
limit kronometre

ama tavsiyem IQ paragraf
bence onlar en son çözülmeli uzun süre çözmemiş biri bunlardan başlarsa üzülür hele limit kronometre. konuya gelince sıfır risk öneririm orta-ortanın biraz üstü sayılır paragrafın iyiyse başlangıç için ideal.

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,957
İsim
Lokman Doğan
bence onlar en son çözülmeli uzun süre çözmemiş biri bunlardan başlarsa üzülür hele limit kronometre. konuya gelince sıfır risk öneririm orta-ortanın biraz üstü sayılır paragrafın iyiyse başlangıç için ideal.
he sandım zor kaynak istiyor.

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
965
İsim
Ahmet Şeker
he sandım zor kaynak istiyor.
hocam bende de palme paragraf var bu arada bi öneri videosunda görüp almıştım indirimde diye bilgin var mı kitap hakkında hiç bilmeden aldım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,913
Üyeler
141,065
Son üye
armagan1914
Top Bottom