Neler Yeni

TYT Kitap Önerileri/Tavsiyeleri

Hyperr30

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Enes Öztürk
Tavsiyeniz var mı hocam? Karekök 0 almayı düşünüyorum ama ben şahsen temel geometri sorularını yapabildiğime inanıyorum. Geometride Deneme tarzı soruları yapamıyorum. Karekök 0 alırsam bana katkısı olur mu sizce?
Karekök sıfır var bende fazlasıyla kolay. Bu sene 12 oldum tyt netlerim matta 15-20 arası sanada kolay gelir o kitap.

Ceon

80+
Bahsettiğin kanallara lafım yok dostum,hepsi sevdiğim ve dinlediğim hocalardır.
Ama matematikte daha konular tam oturmamış ve bulanıkken,her şeyi anlayıp idrak etmesi zorken Mustafa hocamın yada Eyüp hocamın yada Tunç hocamın anlatımı ağır gelebilir.
Mert Hocanın bahsettiğin gibi "Eğlendirerek" anlatması daha akılda kalıcı ve öğretici oluyor.
Tabii bunlar benim anlama düzeyimde bana yardımı dokunan yollar ,bende Tunç hocayla başladım ve netlerim 10 civarındaydı ,anlatımı güzel ama ağır geldi verim alamadım ve Mert hocanın kampına geçip tamamladım ,şuan bahsettiğin hocalardan da soru çözüm videoları izleyerek ilerliyorum netim 25-30 civarında yarım yamalak geometri ile beraber ,tabi diğer hocalarla da devam edilebilir ona lafım yok kimden daha iyi anlıyor ise.
Eyüp ve Tunç hocalarım dediğin gibi gerçekten ağır gelebilir, ondan dolayı en sona yazdım. Mustafa ve Yektuğ hocalarım ise bence o seviyede birinin anlayabileceği şekilde anlatıyor. Herkes bunu öneriyor diye değil, kendisinin anlayacağı şekilde bir hoca seçmesi en doğru olur. Bu kanallar aklında kalsın. Hangisi ona yatıyorsa onu izlemeye başlar.

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,592
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Apotemi alabilirsin sayısal için zor dur hız ve renk alabilirsin kolay orta için orta zor 3d

Ceon

80+
Hatta birkaç kanal önerisi yapayım.

Türkçe: Rüştü Hoca, Türkçenin Matematiği
Matematik: Matematiğin Güler Yüzü, Yektuğ Mat, Eyüp B, Tunç Kurt
Fizik: Altuğ Güneş, Özcan Aykın
Kimya: Benim Hocam Görkem Şahin, https://www.youtube.com/@bizimkimyamiz bu hocamız Altuğ Güneş'in babası, bu yaz YouTube'a başladığından daha önce izlemedim.
Biyoloji: Betül Biyoloji, Doktor Biyoloji(Artı detay veriyor ilk başta çok anlamayabilirsin)
Sosyal dersleri için hiç video izlemedim, onun için bir şey diyemiyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,841
Üyeler
140,706
Son üye
Kayra Işık
Top Bottom