Neler Yeni

Paramı nereye harcayabilirim neler satın alabilirim

Eren07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Eren Ergin
Arkadaşlar günlük 2-3k para kazanıyorum ama harcıcak yer bulamıyorum parayı pc toplamak dağıtmakve bağış dışında nelere harcayabilirim telefonu yeniledim odamı yeniledim klima vs aldım ama şimdi parayı harcıcak yer bulamıyorum her türlü fikre açığım özellikle elektronik aletlerle ilgim var tavsiyelerinizi alırım.

Son düzenleme:

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,586
İsim
MehmedVII
Arkadaşlar günlük 2-3k para kazanıyorum ama harcıcak yer bulamıyorum parayı pc toplamak ve dağıtmak dışında nelere harcayabilirim telefonu yeniledim odamı yeniledim klima vs aldım ama şimdi parayı harcıcak yer bulamıyorum her türlü fikre açığım özellikle elektronik aletlerle ilgim var tavsiyelerinizi alırım.
Bağış yapmak

Erda Yıldırım

80+ Gold
Arkadaşlar günlük 2-3k para kazanıyorum ama harcıcak yer bulamıyorum parayı pc toplamak ve dağıtmak dışında nelere harcayabilirim telefonu yeniledim odamı yeniledim klima vs aldım ama şimdi parayı harcıcak yer bulamıyorum her türlü fikre açığım özellikle elektronik aletlerle ilgim var tavsiyelerinizi alırım.
Hangi iw ?

Eren07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Eren Ergin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bahçeye köpek düşünür müsünüz?
Hocam 2-3 ay öncesine kadar ay sonunu zor çıkartıyordum kyk borcunu düşüyodum ama para için hiç böyle düşüncelere girmedim 3-5 kuruş için kendinden ödün verme derim

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,712
İsim
SANANE
Günde 2 3 K ayda 20 30K

Tek yaşıyorsan çok para. Ben olsam parayı biriktirir iphone 13 alır ve Kendime avrupa tatili yapardım. Aslında Japonya ya da gidilir.

Eren07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Eren Ergin
Vay be , benim kuzenimde aynı işte ama o kadar kazanamıyor malesef.
Turizmde %1 lik kısım bu kadar para anca kazanıyodur belki benimki çok istisnai bi durum ama konu çok dağılıyor bana parayı harcıcak fikirler lazım

Erda Yıldırım

80+ Gold
Turizmde %1 lik kısım bu kadar para anca kazanıyodur belki benimki çok istisnai bi durum ama konu çok dağılıyor bana parayı harcıcak fikirler lazım
Başka türlü gelirler için yatırım yap , depo dik mesela .

Top Bottom