Neler Yeni

Patriot 240 GB Burst vs Adata 240gb Su630

Hikoreis

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,905
İsim
Onur Ğ
Sponsor olmamış mı? Yani tam bilmiyorum ama sormak lazım. Ama kalitelidir. Hani kronik sorunluydu? Göz göre göre kronik sorunlu ssd öneriyor o zaman.
1. olarak ben seni anladım foruma gelip yanlış bilgi vericeksin sonrasında karşı cıkınca biri abdullah abi viedo çekmiş olucak ordan donanım arşivi kötüleyeceksin. Peki knkm.

2. olarak LE serisi kronik sorunludur.Düz modelinin kronik sorunu varmı bilmiyorum ama le serisinde sorun yaşayan birsürü insan var ve kronik sorunlu.

3. olarak da viedosunu çekmiş olabilir '2018 YILINDA' İster kronik sorunlu olsun ister olmasın.
Ürün tanıtımı yapılan bir viedo bu bizi ilgilendirmez.
James Donkey markası bendende iyi bildiğiniz gibi kalitesiz ürünler üreten bir firma yer yer iyi işler yapabiliyorlar ama önermem kolay kolay.
Şu an boşu boşuna tartışıyoruz en başta anlamadım ama şimdi anladım troll olduğunu.

Oğuzhan Yücel

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
595
İsim
Oğuzhan yücel
Senin sorun yaşaman nasıl diski kötü yapmıyorsa benim yaşamamamda iyi yapmıyor.
ben kullanmıyorum çok şükür o hatayı yapmadım çevremde de almak isteyenlere aldırtmadım bu ssd den mağdur insan var iken nötr veya iyimser yorumlar yapmayalım

LowRPM

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
736
İsim
Enes Ersoy
1. olarak ben seni anladım foruma gelip yanlış bilgi vericeksin sonrasında karşı cıkınca biri abdullah abi viedo çekmiş olucak ordan donanım arşivi kötüleyeceksin. Peki knkm.

2. olarak LE serisi kronik sorunludur.Düz modelinin kronik sorunu varmı bilmiyorum ama le serisinde sorun yaşayan birsürü insan var ve kronik sorunlu.

3. olarak da viedosunu çekmiş olabilir '2018 YILINDA' İster kronik sorunlu olsun ister olmasın.
Ürün tanıtımı yapılan bir viedo bu bizi ilgilendirmez.
James Donkey markası bendende iyi bildiğiniz gibi kalitesiz ürünler üreten bir firma yer yer iyi işler yapabiliyorlar ama önermem kolay kolay.
Şu an boşu boşuna tartışıyoruz en başta anlamadım ama şimdi anladım troll olduğunu.
Daha fazla uzatmaya gerek yok. Arkadaş tercihini yapsın.

Rufus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
912
İsim
Rufus
ben kullanmıyorum çok şükür o hatayı yapmadım çevremde de almak isteyenlere aldırtmadım bu ssd den mağdur insan var iken nötr veya iyimser yorumlar yapmayalım
Bende zaten aşırı ucuza bulduğum için birazda korkarak aldım ama bir yıldır sıfır sıkıntı çalışıyor. Patriot Burst'ten rahat daha iyi. Ha bu bütçelere Samsung almak varken ikisi de alınmaz tabii.

Oğuzhan Yücel

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
595
İsim
Oğuzhan yücel
Bende zaten aşırı ucuza bulduğum için birazda korkarak aldım ama bir yıldır sıfır sıkıntı çalışıyor. Patriot Burst'ten rahat daha iyi. Ha bu bütçelere Samsung almak varken ikisi de alınmaz tabii.
samsung alamaya gerek yok wd bir alternatif ve kaliteli bir marka samsung kadar iddialı olmasada üzmez bizim memlekette ya en dip alınıyor yada en üst orta markalara ilgi yok

Rufus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
912
İsim
Rufus
samsung alamaya gerek yok wd bir alternatif ve kaliteli bir marka samsung kadar iddialı olmasada üzmez bizim memlekette ya en dip alınıyor yada en üst orta markalara ilgi yok
O da olabilir doğru diyorsun. Bir sürü alternatif var zaten indirim falan kovalanır en kötü.

!Mustafa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,101
İsim
Mustafa Topcu
Dalga geçmeye gelmiş çoğu kişi belli onlara kulak asmayın patriot alin.

bana beko derler

80+ Silver
En İyi Cevap
2

!Mustafa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,101
İsim
Mustafa Topcu
299 TL'ye 870 EVO var, neden Patriot alsın?

Ben 2 ssd için konuştum diğerlerini katmadım.

Tera

80+
@Emir Aydın, @banxtre, @Toxpox, konuya bakar mısınız lütfen? Yanlış bilgilendirmeler havada uçuşuyor. İki zeki Technopat üyesinin trolledikleri bariz. Multi hesap bile olabilir, kaynak olarak da "Abdullah abi kullandı" dedikten sonra 2 yıllık videoyu atmaları ironik.

Son düzenleme:

sweett

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Arda Dalser
Herkese merhaba benim ssd ye ihtiyaçım var zice hangisini almalıyım

Patriot 240 GB Burst PBU240GS25SSDR 2.5" SATA 3.0 SSD​

Adata 240gb Su630 520-450mb-s Ssd (asu630ss-240gq- Harddisk 10163351​

sizce hangisini almalıyım
Cidden yorumlarda SU630 öneren insanlar olduğunu gördüm bazıları troll bazıları saçma bir şekilde ciddi. Gördüğüm kadarıyla sorunlarının örneklerini yazacağım bazı sorunlarından bende yaşıyorum :(
  • Okuma ve yazma hızı düşüklüğü.
  • Ani takılma ve donma sorunları.
  • Yüksek sıcaklıklarda çalışma.
  • Firmware yüklerken sorun çıkarması.
  • Sistem kilitlenmleri ve siyah ekran sorunlarına sebep olması.
  • BIOS menüsünde bazen gözükmemesi.
Tabii bu herkeste sorun çıkaracak demek değil. Ama işi şansa bırakmaya ne gerek var? En giriş seviyesi SSD'lerden biri. Bende de ani takılma ve donma sorunları oluşuyor. Diğerlerini çok test etmedim açıkçası. Ayrıca SU630 da alan 100 kişiden 20 sinde sorun çıkıyorsa, patriot SSD de alan 100 kişiden 3-5 kişide sorun çıkıyor. Tavsiyem Patriot Burst. En F/P SSD'lerden biri. SU630 alın diye ne anlamda yazdınız bilmiyorum. Ayrıca Abdullah abinin bazı sistemlerinde bu SSD'yi kullanıyor olması, SSD'nin sorunsuz olduğu anlamına gelmez.

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,859
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Yalan yanlış bilgi verip 300 mb veren Patriot öneriyorsun.
İstersem spam diye uyarı alacak kadar SU630'da sorun yaşayanların konularını atarım buraya.

Bu arada trollsün kesin.

Top Bottom