Neler Yeni

Patron Çildirdi Epic Games Death Stranding Beleşşşş 🔥 🔥 🔥

kaani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
471
İsim
Kaan
Site bir rahatlasa 5 hesaba ekleyecem de :D

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,720
İsim
Kadir
Epic in launcher ı da inanılmaz yavaş. Ya siz Unreal Engine ı yapan insanlarsınız bir launcher ı nasıl yapamazsınız? İnanılmaz bir şey verdikleri oyunlar güzel ama epic den indirip oynaması bir çile. Steam gibi atölye filanda yok. Hatta Türkçe çevirisi bile bana göre hatalı.
Yıllardır çözemediğim konu hani fortnite çıktığı zaman yavaştı ama bu kadar yavaş bile değildi. Gram optimize değil içerisinde gezmek eziyet sanki HDD de yüklü.

Yılbaşında sağlam bir oyun vermelerini beklerim ben artık. Bu oyunu yılbaşında verseler ovv derdik.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop

tekno_dahisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,288
İsim
Ekonomi Çok iyi
çöp epic bedava oyun verene kadar sistemlerini düzeltsene yine rezil olmaktan başka bir şey yapmıyorsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

steam bin basar rezil epic epic bedava oyun verse bile almam şerefimle giderim çökmeyen stemaden alırım rezillik

NoctuaFanBoyu

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,357
İsim
Hamza Ziya Üstün
Bazıları yürüme simülasyonu diye görebilir ama bence mükemmel oyun. Sonunda oynama şansım olacak.

Mertpk

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,975
İsim
Mert Metshi
Oyunu nasıl bilmezsiniz

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,518
İsim
Fatih
Ya yemin ediyorum 2 senedir epicten aldığım beleş oyunları steamde almaya kalksam 1.5 2k minimum tutar şakasız. Hala laf ediyorsunuz epic' e madem kötü almayın o zaman gidin steamden parasını verin alın lol
Epic'in kölesi olmama şu kadar kaldı. Çoğu oyunu almadım ben uzaktım o ara oyunlara. Mükemmel şeyler verip duruyor. Bizim gibi milletlerin oyun oynamasına yardımcı oluyor.

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,372
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
valla ben kaptım fatura geldi maile 😌

Dahası  
Reaksiyon skoru
233
İsim
Hüseyin Umut Yüksel
Adamlar 329 TL yi oyunu beleş yapmış hala beğenmiyor komik
Epic in dağıttığı ve zaten ücretsiz oyunlar dahil kütüphanede 205 oyun var. Ben bu zamana kadar kaçını bilgisayara kurmuşum bir saat bile olsa oynamışım diye baktım 9 tane oyun sayabildim. İçlerinde oynamak istediğim oyun var mı evet. Ama bir şey oluyor ve epic beni gerçekten sıkıyor. Şuanda fortnite için çekiyorum çok çok yavaş. Aynı sorunu yaşayan bir sürü insan da var. Bir tarafta hızlısına alışınca insanlar yavaş olanı beklemek zor geliyor. Hayat her geçen gün hızlanıyor ama epic hala hızlanamadı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,808
Üyeler
155,313
Son üye
hayrus
Top Bottom