Neler Yeni

Patron sürekli kızıyor

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
703
İsim
Musa ÖZ
Bugün bir olay oldu kapının önünde pilav dağıtılıyordu. Aldı herkes birer tane bana sordu. Doydun mu dedi yapayım köfte istersen dedi. Bende utangacım biraz kafana göre takıl dedim. Oda bir kızdı saygılı değilmişim falan filan 10 gün sonra çıkacağım sabrediyorum. Son gün kızarsa bende çıkışmayı düşünüyorum ne düşünüyorsunuz.
Kafana göre takıl çok saçma bi kelime olur desene

Az biraz sakin

80+ Bronze
kafana göre takıl ne kankan mı senin ve utanmana gerek yok ben polise bile utanmıyorum artık tabi küfür falan değil olay olmuştu laf soktum bir şey olmadı ve polisler aslında 30 k maaş alıp tabancası olup kendini havalı olduklarını düşünen kişilerdir
yaptığın polis güzellemesini bir güzel ağzına al lütfen sonra da yut bir daha da konuşma konu hakkında

Berkarda

80+ Silver
yaptığın polis güzellemesini bir güzel ağzına al lütfen sonra da yut bir daha da konuşma konu hakkında
bir olayda düzgün sahip sahip çıkmıyorlar komşumun kirası ödeyedi diye evi oğlu kapıyı kırmaya çalıştı polisi aramışlar uyarmışlar yapmayın falan diyip gitmişler
Mesaj otomatik birleştirildi:

birde önceden kiracıya ev sahibinin eşi gelmişti tek bakışına sonra kızı geldi saçını falan çekmiş tekme falan atmışlar birde sonra onlar polisi aramış hemen annesi polis kiracıyı suçlamış ne anlatmışsa artık

dedim nasıl haklı olur ev sahibi saçlarını falan yolmuşlar sen karışma çocuk diyor bak dedim bana çocuk deme ben tehlikeliyim 2 tane mahkemem oldu dedim gösterdim ses çıkarmadı

Ekler

• mahkeme.PNG
    mahkeme.PNG
    41.8 KB · Hit: 30
Son düzenleme:

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
438
İsim
Hakan Keser
usta tamam da yani ne var bunda sövmedim saymadım çok az konuşurum

hocam ben sen bilirsin anlamında söylemiştim ona

bir haftadır cehennem oldu hayatım bu adam yüzünden psikolojim düzelmiyor bir türlü ilk defa çalışıyorum zaten
Senden büyük birine böyle diyorsun. Herkes açıklıyor neden kızdığını ki patronun haklı bence. Yine de ısrar ediyorsun ne var bunda diye. Açıklamışlar işte ne olduğunu. Senden yaşça büyük olan ve aynı zamanda patronun olan birine bu dil ile konuşursan kızması normal. Çünkü sanki sen büyüksün o senin küçük çocuğunmuş gibi bir cevap. "Farketmez" diyebilirdin en azından. "Kafana göre takıl" biraz daha kaba bir dil.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,396
İsim
Cengiz
Bugün bir olay oldu kapının önünde pilav dağıtılıyordu. Aldı herkes birer tane bana sordu. Doydun mu dedi yapayım köfte istersen dedi. Bende utangacım biraz kafana göre takıl dedim. Oda bir kızdı saygılı değilmişim falan filan 10 gün sonra çıkacağım sabrediyorum. Son gün kızarsa bende çıkışmayı düşünüyorum ne düşünüyorsunuz.
keşke sen bilirsin abi deseydin yada siz bilirsiniz deseydin sorun olmazdı

Top Bottom