Neler Yeni

pay to win olmayan oyun önerisi

BERKANY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,356
İsim
Berkay BABUCCU
aa selam kanka. orada moderatörlük yapmıştım, site çöktü sanırım, facebook hesabı bendeydi ama bende facebook hesabımı kapattım.
Ben benim grubum bıraktığında bıraktım,kidemli olarak uzun süre devam ettim arada girip yorum vs yapıyordum bildiğim konulara .Sitenin yapısı değiştikten sonra çok girmemeye başladım vs vs .ama kapandı galiba ilgilenmiyorum artık.Büyük ihtimal kapanmıştır eskisi gibi rağbet görmediği için.
arkadaşlar adam biraz daha gelişmeli bir online oyun istiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

genshin impact
Albion online gelişme konusunda zorluk açısından en zor oyunlardan birisi bence.Yani geliştiğinde geliştim diyorsun hissediyorsun iliklerine kadar. Farklı bir tarzı var özellikle oyunu bilen bir ekiple oynarsanız aşırı zevkli oluyordu.Çalışan birisi olarak sabah 8 de işe gideceğim halde gece 3-4 e kadar savaşlarda olduğumu hatırlıyorum.Güzel bir Türk guildiyle aşırı eğlenceli oluyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Harun Ertürk
arkadaşlar adam biraz daha gelişmeli bir online oyun istiyor

genshin impact
Evet, hem oynamak hemde oynarken gelişmek istiyorum. Level, rütbe gibi kavramlar oynarken daha çok gaza getiriyor. Önerdiğin oyun pek benim kalemim değil, teşekkür ederim dostum

Muhammet Emir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Muhammet Emir
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Oyunlar, Teknolojik Gelişmeler, Borsa, Ticaret, Kripto
Evet, hem oynamak hemde oynarken gelişmek istiyorum. Level, rütbe gibi kavramlar oynarken daha çok gaza getiriyor. Önerdiğin oyun pek benim kalemim değil, teşekkür ederim dostum
fortnite ın dünyayı kurtar modu hoşuna gidebilir o zaman

fortnite ın dünyayı kurtar modu hoşuna gidebilir o zaman
bu mod fortnite ın genel yapısından aykırı olarak pubg tarzında değil kendi sistemi var

BERKANY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,356
İsim
Berkay BABUCCU
Arkadaşlar selam.

24 yaşındayım ve artık oyun oynarken eskiden aldığım keyifi alamıyorum. Küçükken wolfteam oynardık mesela pay to win olmadığı dönemler bilenler bilir. o şekil keyif alabileceğim, ücretsiz ve oyun içi kazanılan parayla yükselme olacak bir oyun arıyorum. Bu dönemde böyle bir oyun kaldı mı?
Bak V Rising'e bakabilirsin bir kaç arkadaşınla. Yeni çıktı ve güzele benziyor elimde sağlam PC olmadığı için suanlık inceleyemedim sadece oyun videolarından ve birkaç twitch yayıncısından izledim ama Stunlock Studios tarafından yapıldı.Battlerite yapımcıları tarafından yapıldığı için güzel olduğunu düşünüyorum. Fiyatı 32 TL erken erişimde. Ucuzken alıp deneyebilirsin.Tam anlamıyla online olmasa da Online server'da kendi şatolarınızı kuruk pvp yapabiliyorsunuz.Ben beğendim.Bilgisayarım gelsin ilk yapacağım iş V Rising oynamak olacak

Top Bottom