Neler Yeni

Pc açık kaldıkça performans düşmesi

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,371
İsim
Hacı
Ekran kartı bellek kullanımı 8GB ı geçiyor mu?

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
683
İsim
Musa ÖZ
windows sürümün nedir ve kullandığın amd yazılım sürümü nedir acaba ? ve anlık aldığın fps i sorabilir miyim çok yüksek ayarlarda
Mesaj otomatik birleştirildi:

hayır gerçekten 62 derece :D xfx marka başka oyunlarda da 62-65 gidip geliyor çok ısınmıyor 6600 ler zaten
Windows 11 pro kullanıyorum ben sadece fortnite doom ve valo oynuyorum forza bu pc de denemedim ama önceden oynuyordum. Fortnite de her şey açık max ayarlarda 200 + fps. Valorant max ayarlarda 350 nin altını görmüyor pek. Doom'u da ultra nightmare ayarlar da yani max ayarlar da 250 fps civarı oynuyorum. Asassin creed de sorun yokmuş dediğine göre, o zaman dert edecek pek bir şey yok neden olduğunu bilmiyorum ama diğer oyunlar da bi sıkıntı yoksa yapacak bişey yok.

flitttermice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
399
İsim
Eray Yılmaz
Oyundan dolayı olabilir. Başka oyunlarda sorun yoksa kafaya takacak bişey yok.
katılıyorum tek sorum bu oyundaysa oyundan kaynaklıdır.

testlerden sonra şunu fark ettim oyuna ilk girdiğimde ekran kartı kullanımım %99 sabit ful kullanıyor ama zaman geçtikçe 80 lere 90 lara düşmeye başlıyor ve böyle olunca da fps 70 lere düşüyor peki ekran kartı kullanımım neden düşüyor olabilir ?
vrami başka kullanan uygulama var mı oyunun dışında dediğiniz gibiyse ekran kartınız ısınmadan dolayı downluyor olabilir kendini frekans değerlerimi düşüyor acaba kendi kendine…

Nestherr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Berkan Demir
Ekran kartı bellek kullanımı 8GB ı geçiyor mu?
hayır 8gbyi geçmiyor kart 8gb zaten

katılıyorum tek sorum bu oyundaysa oyundan kaynaklıdır.

vrami başka kullanan uygulama var mı oyunun dışında dediğiniz gibiyse ekran kartınız ısınmadan dolayı downluyor olabilir kendini frekans değerlerimi düşüyor acaba kendi kendine…
ekran kartı 65 derecenin üstünü görmüyor

flitttermice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
399
İsim
Eray Yılmaz
hayır 8gbyi geçmiyor kart 8gb zaten

ekran kartı 65 derecenin üstünü görmüyor
hocam şöyle bir şey deneyin en üyksek ayarlara alıp fpsi güzel yoracak bir değere sabitleyin alabileceği yine aynı düşmeyi yapacak mı ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,051
Üyeler
140,754
Son üye
cagatayd
Top Bottom