Neler Yeni

Pc açıldığında wattman hatası (AMD)

crey98

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
yiğit can ince
İyi günler, bilgisayarımı açtığımda adrenalin programında 'beklenmeyen bir sistem arızasından ötürü varsayılan Radeon Wattman ayarları geri yüklendi' hatasını alıyorum. Ekran kartım amd rx 5500xt 8gb sapphire. Kartım daha 1 2 aylık falan yani donanımsal bir sıkıntı olduğunu sanmıyorum. Ancak geçenlerde pc çalışırken fişi çıkmıştı kapanmıştı bu hatayı ilk defa orada almıştım. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?

T.P.G.

80+ Titanium
Bu konuda adımları tekip edin eğer Opsiyonel olan yazılımı kullanıyorsanız WQHL olan ile değiştirin

crey98

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
yiğit can ince
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

crey98

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
yiğit can ince
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yeni konu açmam gerekir mi bilemedim ama sonuçta ekran kartı ile alakalı bir sorun. Csgo da oyunda 1 2 saniyelik takılma oluyor ,ekran kartı sıcaklığı 50 55 derece arası normal ancak son adrenalin güncellemesinden olduğunu düşünüyorum umarım öyledir

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Eray Aydemir
Sürekli olursa bana yazarsın,ayarlarını düzeltiriz.
Merhaba Rx 5600 xt kartım var. Apex legends oynarken 6 saatde bir oyun aniden donuyor ekran öylece kalıyor ve hiçbirşey yapamıyorum sadece pc ye reset atabiliyorum. Bilgisayar yeniden başladıktan sonra windows "beklenmeyen sistem arızasından ötürü radeon wattman ayarları geri yüklendi" bu bildirimi veriyor readon ayarlarının hepsi oromatikte hiçbir owerclock işlemi yapmadım 3 kere başıma geldi bu olay genelde 5 6 saatde bir oluyor . Anakartım gigabyte b450 s2h,
işlemci ryzen 5 3600x
ramler t force vulkan 8*2 3200 mhz ve xmp on
psu cooler master mwe 650 w 80+
Sistemi toplayalı daha 1 ay olmadı

konu hakkında yardımcı olabilir misin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
948,453
Üyeler
149,386