Neler Yeni

PC alacağım ve kararsızım hangisi olmali

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emirhan Aygün
Herkese merhaba yaz sonu bir PC alacağım fakat aklıma takılan bir kaç soru var
1-Alacagim PC de Intel mi AMD islemcimi seçmeliyim (orjinal fan ve sıvı soğutma olacaktır.)
2- herhangi bir rtx 3060 ti 12 gb lik bir versiyonmu seçmeliyim yoksa 4060 8 GB dlss3 destekli bir ekran kartımı seçmeliyim.
Oynayacağım oyunlar: valorant csgo gta5 apex (çok hikayeli oyunlar oynamıyorum) kaldırma şansı varsa GTA 6.
Bütçem:20 k- 30k arasıdır önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

inkodes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
382
İsim
Muhammed Fehim Yazıcı
gta 6yı boşver 5 seneden önce göremeyiz onu pcde 22k civarlarına 4060ti 32lere çıkarsan 4070 bulabilirsin ama yaz sonuna bilgisayarlar pahalanmıştı geçen sene sonra kasım gibi inmişti şuan fiyatlar uygun bence alabiliyosan al gitsin

byfaresiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
faresiz
O bütçeye 4060 ti 16GB li hazır bir sitem çıkar diye düşünüyorum, ileriye dönük Vram konusunda yetersiz kalmaması için hoş olabilir ama performansı bilemem ne kadar fark olur 8GB olan ile zaten Fg, Dlss gibi etkenler olduğu için rahat rahat kullanırsın bence. Zaten eskilerin 30 serisi dahil üretimi yavaşlıyor duruyor fiyatları artıyor sıkarsın 2.3 gün daha dişini iyisini alırsın yoluna bakarsın, acele edersen daha iyisi çıkar sonra üzülürsün.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,778
Üyeler
142,813
Son üye
Kv Bağımlısı
Top Bottom