Neler Yeni

Pc alacagım yardım edermisiniz

Dixel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berkay
Bütçe
30000
Yeni bi pc alacağım bütçem 30k daha fazla çıkamam bu fiyata hazır sistem veya ne önerirseniz söylermisiniz ve bu hazır sistemler teşhirli ürün olduğu dorğumu

LoserIl

80+ Silver
Hazır sistemler teşhir ürünü değildir, yardım etmeye çalışacağım ama öğlene doğru konuyu yükseltirsen çok daha fazla kişinin fikrini alabilirsin

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
608
İsim
muhammed samet
Yeni bi pc alacağım bütçem 30k daha fazla çıkamam bu fiyata hazır sistem veya ne önerirseniz söylermisiniz ve bu hazır sistemler teşhirli ürün olduğu dorğumu
Kim diuor mahalle bilgisayar işi mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilbilgisayarcisi mi

LoserIl

80+ Silver

Uwinker

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ömer Altuğ Özkan
Hocam bu aralar ben de sürekli araştırıyorum 30kya ama güzel bir sistem yok. Geçen haftalarda aşırı iyi fırsatlar, fiyat performans sistemler vardı hepsi stok tüketti. Her gün en az 2 kişi bu fiyata pc almak istiyorum diye konu açıyor zaten :peeposad2:. Onlardan takip edip acele etmemeni öneririm.

Teşhir muhabbetini de nerden duydun abi güldürdün sabah sabah :kekw:

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
539
İsim
Arda
Dün açtığım konunun rezilliğini anlarım da, o adamdan daha kötü birisi muhtemelen teşhir ürün mü demiş sana, çok garip. Hocam hazır sistemler falan teşhir değil eğer itopya vs gaming gentrden alacaksan ve aynı şehir de isen, mağazalarına gidip yüz yüze konuşman daha iyi olacaktır.

Ben dün itopyadan Ankara Söğütözü mağazasından aldım 7700xt ryzen 5 7600, çok konuşkanlardı yardımcı da oldular beğendim yani.

Teşhir falan değil güvenerek alabilirsin.

Evet büyük ihtimalle öyledir :D
Yol üstü bilgisayarcısından daha kötü bilgisayarcılar varmış vay be :D

LoserIl

80+ Silver
Dün açtığım konunun rezilliğini anlarım da, o adamdan daha kötü birisi muhtemelen teşhir ürün mü demiş sana, çok garip. Hocam hazır sistemler falan teşhir değil eğer itopya vs gaming gentrden alacaksan ve aynı şehir de isen, mağazalarına gidip yüz yüze konuşman daha iyi olacaktır.

Ben dün itopyadan Ankara Söğütözü mağazasından aldım 7700xt ryzen 5 7600, çok konuşkanlardı yardımcı da oldular beğendim yani.

Teşhir falan değil güvenerek alabilirsin.

Yol üstü bilgisayarcısından daha kötü bilgisayarcılar varmış vay be :D
Benim imzamdaki sistemi mahallede ki bilgisayarcı toplamıştı mesela :) o zamanlar bilgisayar ile ilgilenmiyordum çok fazla o yüzden genel olarak onlar seçtiler ve eski bilgisayar o kadar kötüydü ki bu bana çok güzel geldi

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
539
İsim
Arda
Benim imzamdaki sistemi mahallede ki bilgisayarcı toplamıştı mesela :) o zamanlar bilgisayar ile ilgilenmiyordum çok fazla o yüzden genel olarak onlar seçtiler ve eski bilgisayar o kadar kötüydü ki bu bana çok güzel geldi
İyi tarafından bakalım, gt 420 koymamış :D

LoserIl

80+ Silver

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
539
İsim
Arda

LoserIl

80+ Silver