Neler Yeni

PC alınca giden oyun oynama hevesi

egle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
367
İsim
Eagle
Arkadaşlar mesela ben bı PC almak istiyordum leptop kullanırken hep böyle şöyle yapicam diyet sistemi ekipmanları aldım 1 yıl olacak oyun oynama hevesi gelmiyor ya hevesi geçtim oynadığım oyundan da zevk almıyorum ama leptopdayken kasıp donmasını rağmen zevk alırdım o yok sizce neden ve de sizde de oluyirmu

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,900
İsim
Emre siyah
bana da oldu yeni ekran kartı aldım hala lol oynuyorum :D

Mezeci

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Mzc
Bendede var o hocam,eskiden internet cafeye gidip birkaç saat zula attığımda(küçüktük o sıralar :D)çok iyi hissediyordum kendimi saatlerce oynayabilirdim bana kalsa hatta hep derdim keşke evimde düzgün pc olsa da evde rahat rahat istediğim zaman kasmadan oynasam diye,şimdi pc var orta seviyede ekipmanlar da öyle ne bilim bi isteksizlik var.Zulayı bırakalı çok oldu ama diğer oyunlar için geçerli bu durum.Valo atıyorum şuan ama bu oyunlar mı bana zevk vermiyor veya artık yaş ilerlediği için mi zevk alamıyorum bilmiyorum pc açmadığım günler bile oluyor.Ekipsiz oyunlar da tadsız başladı cold war oynuyorum şu sıralar onda eğlensem de tek başıma birkaç saatden sonra yinede sıkıcı olmaya başlıyor

egle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
367
İsim
Eagle
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bendede var o hocam,eskiden internet cafeye gidip birkaç saat zula attığımda(küçüktük o sıralar :D)çok iyi hissediyordum kendimi saatlerce oynayabilirdim bana kalsa hatta hep derdim keşke evimde düzgün pc olsa da evde rahat rahat istediğim zaman kasmadan oynasam diye,şimdi pc var orta seviyede ekipmanlar da öyle ne bilim bi isteksizlik var.Zulayı bırakalı çok oldu ama diğer oyunlar için geçerli bu durum.Valo atıyorum şuan ama bu oyunlar mı bana zevk vermiyor veya artık yaş ilerlediği için mi zevk alamıyorum bilmiyorum pc açmadığım günler bile oluyor.Ekipsiz oyunlar da tadsız başladı cold war oynuyorum şu sıralar onda eğlensem de tek başıma birkaç saatden sonra yinede sıkıcı olmaya başlıyor
Hocam o leptopdayken bende Zula oynardım valiyi kaldırmadı yeni PC ye geçtim valo sarmadı Zula da bıktırdı sayılır

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
Arkadaşlar mesela ben bı PC almak istiyordum leptop kullanırken hep böyle şöyle yapicam diyet sistemi ekipmanları aldım 1 yıl olacak oyun oynama hevesi gelmiyor ya hevesi geçtim oynadığım oyundan da zevk almıyorum ama leptopdayken kasıp donmasını rağmen zevk alırdım o yok sizce neden ve de sizde de oluyirmu
RX6600 sistem var Battlefield 2042 oynamak için geçen sene Mayıs ayında almıştım bu sene Ocak ayına kadar bir hevesle oynadım ki üff sonra bıktım CS geçtim tekrar sırf kasalardan para kazanmak için en azından oyun aldığımda destek olur diye 😂

Mezeci

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Mzc
Hocam o leptopdayken bende Zula oynardım valiyi kaldırmadı yeni PC ye geçtim valo sarmadı Zula da bıktırdı sayılır
Valo biraz tilt bi oyun ya oyunlara tilt olmam genelde pek ama bu oyunda kendimi tutamıyorum nedense,mental oyunu bu.Zulayı da +7 gelince bıraktım ben komple

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
Şimdi haftada bir kere bilgisayarı açıyorum CS girip kasa düşürüp oyundan çıkıp bilgisayarı kapatıyorum

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,954
İsim
tümen dağ
Bir bende olmadi galıba

neptün yüksel

80+ Bronze
Arkadaşım oynadığın oyunlar ilgini çekmiyor olabilir.

Ayrıca bi' sendrom var ismini unuttum. Ben yaşamadım.
Sendromdan bir şeyin yenisi aldığın zaman aslında gereksiz olduğu ve eskisinin de gayet iş gördüğünü farkında olma ve pişman olma sendromu.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,308
Üyeler
153,366
Son üye
teginçor
Top Bottom