Neler Yeni

Pc alıyorum h.o/g.o ?

onurwiped

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Onur
İlgilendiği Kategoriler
Sosyal Medya, Bilgisayar
Instagram
@9unicornn @onurwires
Steam
onurwiped
Discord
9onur#1305
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,139
İsim
a l p e r

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,421
İsim
Yusuf
13k sıfır mı kaldı kanka bulursanız atında alalım i3 atmayında baştan soyliyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

kanki varsa oyle bir sıfır sistem link atın ben kaç aydır pc bakıyorum ve bulamıyorum rx 6600 ile ryzen 5600'un toplam fiyati "dediginiz" pcnin fiyatiyla es deger zaten. itopyada en dusuk parali pc i3 12100F/ASUS Radeon RX 6600 DUAL 8GB/16GB 13kdan 2 hafta icinde 18k oldu ben daha ne diyeyim
kanka sanırım son 1 aydır ryzen 5600lü hazır sistem furyası dönüyor hiç çıkmadıysa 10 tane denk gelmişimdir. teknoloji kanalları youtuberlar influencerlar yayıncılar baya baya sistem sistem çıkarıyor ve tükeniyor ve yenileniyor. takip etmelisin. türkiyedeki her kişiye istediği zaman ucuz sistem çıkarabilseler keşke ama mümkün mü? yani takipte kalmak önemli. yani sarı çizmeli mehmet ağa sistem istiyor hadi ona sistem çıkaralım yapamıyorlar. hatta mert bayantemur 5600 işlemci 6700 ekran kartlı baya baya f/p sistem çıkarmıştı donanım arşivi rog strix 6650lili çıkardı yani sen takip edemediğin için kaçıyor.

onurwiped

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Onur
İlgilendiği Kategoriler
Sosyal Medya, Bilgisayar
Instagram
@9unicornn @onurwires
Steam
onurwiped
Discord
9onur#1305
i3'ü de öyle küçümseme. Ryzen 5500 ile aynı güçte.
kanka olay kucumsemek degil asiri pahali 18k ne
Mesaj otomatik birleştirildi:

kanka sanırım son 1 aydır ryzen 5600lü hazır sistem furyası dönüyor hiç çıkmadıysa 10 tane denk gelmişimdir. teknoloji kanalları youtuberlar influencerlar yayıncılar baya baya sistem sistem çıkarıyor ve tükeniyor ve yenileniyor. takip etmelisin. türkiyedeki her kişiye istediği zaman ucuz sistem çıkarabilseler keşke ama mümkün mü? yani takipte kalmak önemli. yani sarı çizmeli mehmet ağa sistem istiyor hadi ona sistem çıkaralım yapamıyorlar. hatta 5600 işlemci 6700 ekran kartlı baya baya f/p sistem çıkarmıştı donanım arşivi rog strix 6650lili çıkardı yani sen takip edemediğin için kaçıyor.
kanka sanırım son 1 aydır ryzen 5600lü hazır sistem furyası dönüyor hiç çıkmadıysa 10 tane denk gelmişimdir. teknoloji kanalları youtuberlar influencerlar yayıncılar baya baya sistem sistem çıkarıyor ve tükeniyor ve yenileniyor. takip etmelisin. türkiyedeki her kişiye istediği zaman ucuz sistem çıkarabilseler keşke ama mümkün mü? yani takipte kalmak önemli. yani sarı çizmeli mehmet ağa sistem istiyor hadi ona sistem çıkaralım yapamıyorlar. hatta mert bayantemur 5600 işlemci 6700 ekran kartlı baya baya f/p sistem çıkarmıştı donanım arşivi rog strix 6650lili çıkardı yani sen takip
kanka sanırım son 1 aydır ryzen 5600lü hazır sistem furyası dönüyor hiç çıkmadıysa 10 tane denk gelmişimdir. teknoloji kanalları youtuberlar influencerlar yayıncılar baya baya sistem sistem çıkarıyor ve tükeniyor ve yenileniyor. takip etmelisin. türkiyedeki her kişiye istediği zaman ucuz sistem çıkarabilseler keşke ama mümkün mü? yani takipte kalmak önemli. yani sarı çizmeli mehmet ağa sistem istiyor hadi ona sistem çıkaralım yapamıyorlar. hatta mert bayantemur 5600 işlemci 6700 ekran kartlı baya baya f/p sistem çıkarmıştı donanım arşivi rog strix 6650lili çıkardı yani sen takip edemediğin için kaçıyor.
kacirdik artik yapcak bisi yok bu adamlarin ileride cikardigi sistemlerde artik ucuz olmaz simdi ki dolari goruyorsun sans meselesi herkes dedigin gibi ucuza mukemmel pc alamaz ya

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,023
Üyeler
151,840
Son üye
mehmetto
Top Bottom