Neler Yeni

pc donup kapanıyor.

ahtr7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
ahmet çetin
ciddimisin 5700xt mi yolladılar ?
Çok şanslısın dostum baya iyi bi ekran kartı yollamışlar.
[/QUOT
ciddiyim dediğimi yollamışlar ynalış bilmiyorsam daha almadım yarın alacam %90 msi rx 5700 xt mech gp 8gb 256 bt yollamışlar . Bu kart hakkında da pek bi bilgim yok açıkcası umarım rx 590 da yaşadığım ısı sorununu yaşamam . içimde ukte kaldı o ısı sorunu :d

Railof

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
464
İsim
Batuhan Semih ERTÜRK
şaşırdım doğrusu 3500 TL+ değerinde ekran kartı yollanmış AMD nin son modeli diye biliyorum :D

ahtr7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
ahmet çetin
Ciddimisinn? Para verdinmi
yarın gidip teslim alacam ama herhangi bi ücret yansımadı tarafıma . öyle olsa bugun gittiğimde ücreti söylerlerdi zaten garantili maldı 6 aylık bi ekran kartıydı ücret yansıtsalardı emin ol vermezdim çünkü kendi hatalrından dolayı o sorunu yaşadım :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

şaşırdım doğrusu 3500 TL+ değerinde ekran kartı yollanmış AMD nin son modeli diye biliyorum :D
aslında bkarsan bende beklemiyordum fakat bugün sordğumda bana diyilen buydu . artık şansmı başka birşeymi bilemiyorum . sonuç olarak diğer ekran kartı olmuyordu heraldeki hiç uğraşmadılar ve çok kısa sürede nedense gerçekleşti :D

Railof

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
464
İsim
Batuhan Semih ERTÜRK
yarın gidip teslim alacam ama herhangi bi ücret yansımadı tarafıma . öyle olsa bugun gittiğimde ücreti söylerlerdi zaten garantili maldı 6 aylık bi ekran kartıydı ücret yansıtsalardı emin ol vermezdim çünkü kendi hatalrından dolayı o sorunu yaşadım :D

aslında bkarsan bende beklemiyordum fakat bugün sordğumda bana diyilen buydu . artık şansmı başka birşeymi bilemiyorum . sonuç olarak diğer ekran kartı olmuyordu heraldeki hiç uğraşmadılar ve çok kısa sürede nedense gerçekleşti :D
Bence fazlasıyla şanslınız sahip olduğunuz ekran kartını 2 ye katlayıp yollamışlar :D

ahtr7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
ahmet çetin
Bence fazlasıyla şanslınız sahip olduğunuz ekran kartını 2 ye katlayıp yollamışlar :D
inşallah öyledir . Biraz araştırdım gerçekten performanslı ve iyi bir ekran kartı fakat dediğim gibi içimde ısı sorunu var nedense . baktığım kadarıyla övende var sövende :D

Railof

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
464
İsim
Batuhan Semih ERTÜRK
inşallah öyledir . Biraz araştırdım gerçekten performanslı ve iyi bir ekran kartı fakat dediğim gibi içimde ısı sorunu var nedense . baktığım kadarıyla övende var sövende :D
Teknolojik alet sonuçta yine şans işi, inşallah memnun kalırsınız başınıza dert açmaz.

Kazasız belasız iyi günlerden kullanırsınız inşallah iyi forumlar iyi şanslar :D

ahtr7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
ahmet çetin
Teknolojik alet sonuçta yine şans işi, inşallah memnun kalırsınız başınıza dert açmaz.

Kazasız belasız iyi günlerden kullanırsınız inşallah iyi forumlar iyi şanslar :D
Çok teşkkür ederim sağolun . Umarım dediğinz gibi şans gülerde memnuniyetle kullanırız:D

Railof

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
464
İsim
Batuhan Semih ERTÜRK
Top Bottom