Neler Yeni

PC GEÇ AÇILIYOR VE İŞLEMLER GEÇ YAPILIYOR

NEfe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Nurettin Efe TOPAL
Arkadaşlar merhaba.Son zamanlarda bir sorunum var.Bir pc aldım ama 480 gb ssd ile 1 dk ya yakın açılıyor.Acaba ssd nin bozuk olup olmadığını nasıl anlarım?Birde incehesaptan aldığımda bilgisayarı sadece ekran kartı driver güncelledim,anakart driveri güncel olmadığındanda olabilir mi?Teşekkürler.

cagriunveren

80+ Bronze
Merhaba,
Windows'un güncelleme tarayıcısından son güncellemeleri tarayıp kurmanızda fayda var. Mutlaka denemelisiniz.

memoliady

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
431
İsim
mehmet adıyman
ssd al pc yi uçurur

NEfe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Nurettin Efe TOPAL
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkürler önerin için.Deneyeceğim.

BoluBeyi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Arda Doğan
Arkadaşlar merhaba.Son zamanlarda bir sorunum var.Bir pc aldım ama 480 gb ssd ile 1 dk ya yakın açılıyor.Acaba ssd nin bozuk olup olmadığını nasıl anlarım?Birde incehesaptan aldığımda bilgisayarı sadece ekran kartı driver güncelledim,anakart driveri güncel olmadığındanda olabilir mi?Teşekkürler.
Format atabilirsin belki virüs vardır

EGEMENK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
Egemen karaca
windows update üzerinden windows u son sürüme çıkar ve diskinizin c diskin çok dolu olmamasına dikkat et

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Muharrem Bitirir
Arkadaşın dediği gibi ve PC açılırken direk bazı uygulamalar'da başlatılır görev yöneticisinden kapatabilirsin.

NEfe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Nurettin Efe TOPAL

Emre Baş

80+ Gold
Başlangıç uygulamalarını kısıtla

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR