Neler Yeni

PC HOCASI yeni sistem 9599 9.999 TL

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Kardeşim benim gerçekçi olun ,
Bu işi Abdullah başlattı Abdullah sonrası bu toplama PC’ler çıktı bunu inkar etmeyelim bu adam bu ısın duayeni ama
Suan ki mevzu
Abdullah’a yazılanlar dan sonra kendisi de bu dolar kuru ile unutun o rakamları dedi gerçekçi olalım ,
Yine yapacağını yapar ama bu adam 2k stok çıkarmış bunu konuşuyoruz suan
Evet belki 10999 yapar ama stok 300 olur Abdullah ile misal olarak bunu konuşuyorum bunu anlatmak istiyorum
İşte tam olarak bunun için artık gaziniza gelerek sistem yapmıyorum millet 50-100 adet stokla sistem yaparken ben 300-500-700-1000 stoklu sistemler yaptım. Şimdi biri kırk yılın başı yüksek stoklu sistem yapınca bir sidik yarışına başlayıp tüm geçmişi unutuyorsunuz, yanlış anlama ama sırf şu tarzindan ötürü bile yüksek adetli sistem yapmam benim bir tarzim var kimseyle yarışacak kadar boş zamanım yok.

RX 6600 un F/P oranı nedeniyle RTX 2060 satmıyor tabii ki 2K stok olacak...

Erenaek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Abdullah Eren Kavuklu
İşte tam olarak bunun için artık gaziniza gelerek sistem yapmıyorum millet 50-100 adet stokla sistem yaparken ben 300-500-700-1000 stoklu sistemler yaptım. Şimdi biri kırk yılın başı yüksek stoklu sistem yapınca bir sidik yarışına başlayıp tüm geçmişi unutuyorsunuz, yanlış anlama ama sırf şu tarzindan ötürü bile yüksek adetli sistem yapmam benim bir tarzim var kimseyle yarışacak kadar boş zamanım yok.

Peki intelli olan sistem fırsat mıdır şuan için ?

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,947
İsim
tümen dağ

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,947
İsim
tümen dağ

Grambel16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
E.Y

Dostum bak şunu bilir şunu söylerim
Bu işi Abdullah başlattı ısın duayeni lakin
Da ile cikan PC’lere yetişmek imkansız
Abdullah’ın forumu sürekli aktif foruma dakikada binlerce yorum düşüyor
Birde hocanın forumuna bak ölü resmen insan uğramıyor
Buda Abdullah’ın çıkardığı setuplarin çabuk bitmesinin sebebi kemik kitlesi güçlü ,
Ama bu zaman kadar gelmis geçmiş dolar kuru etkisi ile en sağlam stoğu hoca çıkardı
Onun icin adamı tebrik etmek lazım
2k stok ciddi bir stok demek aslında bunun icin Abdullah çıkartsada 300. 400 gelir mağazalara böler derken sen webden alacağım diye uğraşır almazsın
İmkanım varsa al ıntel seti geç
Tamamen objektif yorumum Budur
Cogu sorunumu bu forumla cozdum ne yazdı isem ne sordu isem herkes bildiği kadar cevap yazdı Allah Razı olsun hepsinden
Ne kimsenin hakkına girmek gerek nede başka birsey
Ama emeğe saygı diyorum hocayı tebrik ediyorum
Yaptığın sistemlere ne tas attık nede kötü yorum yaptık bu yorumu okursan dediğimi anlarsın sadece suan piyasa şartlarında güzel bir sistem olduğunu dile getirdik,

Yanlış olan nedir açık beyan yazdım
Evet çıkan sistemlerin güzel bunu savunduk
Ama 100 oraya 50 buraya Web’e kalan 200 stoga erişmek mümkün değildi çoğu zaman sitelerin çökmesi vs kemik kitlen ve yoğun forum talebi icin stoklara erisemedigimizi ilettim
Sırf ben bu yazıyı yazdım diye sen sistem çıkarmayacak isek bu senin bileceğin iş der bu zamana kadar yaptığın sistemler icin tekrar tebrik ederim

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Yaptığın sistemlere ne tas attık nede kötü yorum yaptık bu yorumu okursan dediğimi anlarsın sadece suan piyasa şartlarında güzel bir sistem olduğunu dile getirdik,

Yanlış olan nedir açık beyan yazdım
Evet çıkan sistemlerin güzel bunu savunduk
Ama 100 oraya 50 buraya Web’e kalan 200 stoga erişmek mümkün değildi çoğu zaman sitelerin çökmesi vs kemik kitlen ve yoğun forum talebi icin stoklara erisemedigimizi ilettim
Sırf ben bu yazıyı yazdım diye sen sistem çıkarmayacak isek bu senin bileceğin iş der bu zamana kadar yaptığın sistemler icin tekrar tebrik ederim
Stoga erisememen benim sorunum değil dostum. İnsanları at yarışı yaptırır gibi olan tavriniz son derece yakışıksız, üslup önemli.

rtxcan

80+ Bronze
Stoga erisememen benim sorunum değil dostum. İnsanları at yarışı yaptırır gibi olan tavriniz son derece yakışıksız, üslup önemli.
Abi Sende son dakikaya kadar sistem hakkında hiçbir bilgi vermiyorsun, kendi videonda söylediğin gibi cogu insan NVIDEA tercih edebiliyor. Sistemin hangi ekran kartıyla olacagı bile belli değil fiyatı belli değil, insanlar kararsız kalıyor

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,051
Üyeler
149,137
Son üye
harunbaba7
Top Bottom