Neler Yeni

Pc için dualsense mi 9.nesil xbox gamepad

mifdal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
Elvan kocer
Xbox direk destekli biliyorum her oyunun dualsense desteklemediğini de biliyorum xbox bu konuda daha iyi de olsa dualsense kullanması pc de zor mu program olarak adaptive trigger haptic feedback fln ne kadar oyunda çalışıyor xbox ın artıları sizce nelerdir ergonomi olabilir belki daha önce hep ps tarzı iki joystick in yan yana olduğu gamepadler kullandım alışırım heralde xbox alırsam ne diyoruz ne alim aralarında çok fark yok fiyat olarak

tokac51

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Abdullah
kankam ben ps5 dualsensi pc de kullandım dualsenseX uygulaması ile forza da tam anlamıyla titreşimlerden yararlanabiliyorsun ama tetik tuşu öbür oyunlarda çalışır mı bilmiyorum xbox sende söylemişsin zaten daha rahat ve daha stabilize kullanılır karar senin

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
910
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Xbox direk destekli biliyorum her oyunun dualsense desteklemediğini de biliyorum xbox bu konuda daha iyi de olsa dualsense kullanması pc de zor mu program olarak adaptive trigger haptic feedback fln ne kadar oyunda çalışıyor xbox ın artıları sizce nelerdir ergonomi olabilir belki daha önce hep ps tarzı iki joystick in yan yana olduğu gamepadler kullandım alışırım heralde xbox alırsam ne diyoruz ne alim aralarında çok fark yok fiyat olarak
Xbox 9. Nesil alacaktım aslında. Anakartimda bluetooth desteği de var ama oyunlarda bluetooth yerine 2.4 ghz usb dongle daha iyi performans veriyor diye msi aldım. Xbox ın usb dongle ı pahalı diye biliyorum

2xYam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
İsmail Erdem Konyar
kankam ben ps5 dualsensi pc de kullandım dualsenseX uygulaması ile forza da tam anlamıyla titreşimlerden yararlanabiliyorsun ama tetik tuşu öbür oyunlarda çalışır mı bilmiyorum xbox sende söylemişsin zaten daha rahat ve daha stabilize kullanılır karar senin
DualsenseX nasıl bir uygulama? İlk defa duydum bende Pc’de Dualsense kullanıcamda faydalı uygulamaları öğrensem iyi olur.

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Xbox 9. Nesil alacaktım aslında. Anakartimda bluetooth desteği de var ama oyunlarda bluetooth yerine 2.4 ghz usb dongle daha iyi performans veriyor diye msi aldım. Xbox ın usb dongle ı pahalı diye biliyorum
Msi dediğin hangi model?

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
886
İsim
Kadir Efe Ulusoy
msi gc 30v2 mi?

tokac51

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Abdullah
DualsenseX nasıl bir uygulama? İlk defa duydum bende Pc’de Dualsense kullanıcamda faydalı uygulamaları öğrensem iyi olur.
hocam kalan şarjını gösteriyor uygulama üzerinden titreşim ayarı renk ayarı yapabiliyorsun vs vs

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
910
İsim
Ahmet Melih Alemdar

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
886
İsim
Kadir Efe Ulusoy
bendede gc20 v2 var titreşim o kadar iyiki masanın bir yerinden diğerine gidiyo

mifdal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
Elvan kocer
Son düzenleme:

tokac51

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Abdullah
Bu arada hikayeli oyunlar oynayacağım ona göre tavsiye verin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne alıyım hocam?
Hocam xbox dualsense e göre daha stabilize çalışır ben tercihimi dualsense den yana kullanmıştım söylediğim gibi titreşimi her oyunda tam olarak kullanamazsın tetiği de kullanamazsın

Top Bottom