Neler Yeni

Pc icin gamepad önerisi

Hakanince

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hakan İnce
Maks 1300 civarlarinda gamepad lazim cogunlukla fifa oynuyorum.

Öğrenen_biri

80+ Bronze
Ben her şeye baktım en sonda pusat clutch'a karar verdim. Evet bazılarında ölü noktası olabiliyor bunuda servise götürünce sorunu ortadan kalkıyormuş. Arkadaşım defalarca önerdi ölü noktasından dolayı düşünmüyordum, arkadaşım arkadaşına da önermiş ve almış oda memnunmuş. Bende gece yarısı siparişi verdim daha zamlanmadan almak için.
Ekran Resmi 2024-01-01 19.22.53.png

Hakanince

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hakan İnce
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben her şeye baktım en sonda pusat clutch'a karar verdim. Evet bazılarında ölü noktası olabiliyor bunuda servise götürünce sorunu ortadan kalkıyormuş. Arkadaşım defalarca önerdi ölü noktasından dolayı düşünmüyordum, arkadaşım arkadaşına da önermiş ve almış oda memnunmuş. Bende gece yarısı siparişi verdim daha zamlanmadan almak için.
Alıntıyı görüntüle
Reis onu ben de gördüm ve almayi dusundum ama sonra baktigimda 8bitdo ultimate c yi gordum onu alacaktim ama insanlar bilgisayara baglamakta sıkıntı çektiğini yazmis amazon yorumlarinda bu konuda bi bilgin var mi

gallax420

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
Eray

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
390
İsim
Sinan İ.
Bir süredir araştırıyorum. İlk başlarda bin TL gibi rakamlar veremem diyordum ama piyasası fenaymış bin TL civarına bende artık bakıyorum ama içime sinen olmadı daha.
Banggood dan olanı alıcam yada 2. el bakıcam.
Hangisi daha mantıklı tam karar veremedim.

Bu ilandaki iyi midir? bide almadan nasıl test edebilirim bilmiyorum.

F710 heralde en kötüsü olabilir ne zaman kullanan birini görsem ergonomisinden ve sürekli kopmasından şikayetçi.

Bunuda öneren oldu düşük kalitedir tabi de çok bi beklentiye girmeden alınabilir gibi geliyor.

Öğrenen_biri

80+ Bronze
Reis onu ben de gördüm ve almayi dusundum ama sonra baktigimda 8bitdo ultimate c yi gordum onu alacaktim ama insanlar bilgisayara baglamakta sıkıntı çektiğini yazmis amazon yorumlarinda bu konuda bi bilgin var mi
bazıları bağlanmada sorun çekmiş ama sanırım o android ve bilgisayar arasında değişim yapılınca oluyor. Yinede çözümleri YTde bol

Hakanince

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hakan İnce
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
https://tr.banggood.com/8Bitdo-Ulti...tm_campaign=aceng-pmax-tr-tr-all-220707&ad_id ben burdan aldım kullanıyorum fifa için gayet iyi kendi dongle ı var şarj ediyorum hiç bir sıkıntısı yok
Amd sistemi olanlar sikinti cektigini soyluyordu sende amd var mi veya hic baglanma sikintisi yasadin mi bir de bu site guvenilir mi fiyati amazona gore ucuz kaliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir süredir araştırıyorum. İlk başlarda bin TL gibi rakamlar veremem diyordum ama piyasası fenaymış bin TL civarına bende artık bakıyorum ama içime sinen olmadı daha.
Banggood dan olanı alıcam yada 2. el bakıcam.
Hangisi daha mantıklı tam karar veremedim.

Bu ilandaki iyi midir? bide almadan nasıl test edebilirim bilmiyorum.

F710 heralde en kötüsü olabilir ne zaman kullanan birini görsem ergonomisinden ve sürekli kopmasından şikayetçi.

Bunuda öneren oldu düşük kalitedir tabi de çok bi beklentiye girmeden alınabilir gibi geliyor.

Ayni sikintiyi ben de yasiyorum 2. el de replika urunlere de guvenmiyorum ama baglanma sikintisi yoksa 8bitdonun urunu guzele benziyor

Nintendo Switch Pro Controller​

bu pc ile kullanabilirse iyi gibi
Replika urunler biraz tehlikeli gibi guzel kontrolcu ama orjinalleri cok pahali

kadiralkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
351
İsim
Kadir Alkan
Amd sistemi olanlar sikinti cektigini soyluyordu sende amd var mi veya hic baglanma sikintisi yasadin mi bir de bu site guvenilir mi fiyati amazona gore ucuz kaliyor

Ayni sikintiyi ben de yasiyorum 2. el de replika urunlere de guvenmiyorum ama baglanma sikintisi yoksa 8bitdonun urunu guzele benziyor

https://www.hepsiburada.com/nintendo-switch-pro-controller-pm-HB00000EY3AG
bu var mesela

gallax420

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
Eray

Nvidia kullanıyorum bilemiyorum malesef

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,038
Üyeler
140,751
Son üye
Oredarhyme