Neler Yeni

PC kendi kendine reset atıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
kerem
GameGaraj'dan yeni bir PC aldım. İnternet kablosunu ve diğer bağlantıları taktım, PC'yi açtım ve Windows'u kurdum. Ancak, PC hem Windows kurulurken hem de kurulum tamamlandıktan sonra 1-3 dakika arasında kendi kendine kapanıyor. Kapanıp açıldığında, sanki PC'yi kapatıp açmışım gibi oluyor. Örneğin, şifremi girer girmez kapanabiliyor ya da 2 dakika sonra kapanıyor. Hiçbir zaman 5 dakika bile açık kalmadı. Windows kurulurken, 'Başlatılıyor' yazısı dönerken bile kasma yaşandı; masaüstünde hiçbir şey açık değilken imleç bile kasıyordu. Bunun nedeni nedir? Anakarttan mı kaynaklanıyor? GameGaraj'a götüreceğim ama neden böyle olduğunu anlamak istiyorum.

Bu arada, PC kapanınca 'Sinyal yok' uyarısı veriyor. Bir dakika kadar sonra PC tekrar açılıyor, MSI logosu çıkıyor ve aynı döngü devam ediyor. Windows'u kurarken 'Windows düzgün kurulamadı' hatası birkaç kez çıktı, ama son denememde bu hata çıkmadı. Windows'u yanlış kurmuş olabilirim, ancak doğru kursam bile bu kapanma sorunu devam ediyor. yardımcı olursanız sevinirim

Top Bottom