Neler Yeni

Pc me kablosuz etharnet bağlatabilir miyim?

Mehmet051

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mehmet
Selam Arkadaşlar Ben yakın zamanda pc alacağım fakat wifi benim odamda değil ve arada en az 10 metre 3 oda var etharnet kablosu bağlatamam fakat kablosuz etharnet veya wifiden kablolu gibi yüksek verimlilik alabileceğim bir cihaz,adabtör kablosuz ne olursa bu tarz bişey varmıdır.kısaca kablosuz etharnet bağlantısı diyelim ben pek anlamıyorum yardımcı olanlara teşekkürler şimdiden.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,067
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Wi-fi adaptörü var usb olarak takılıyor veya telefonundan kablo ile wi-fi bağlantısı oluyor diye biliyorum.

hihihiha

80+ Bronze
Selam Arkadaşlar Ben yakın zamanda pc alacağım fakat wifi benim odamda değil ve arada en az 10 metre 3 oda var etharnet kablosu bağlatamam fakat kablosuz etharnet veya wifiden kablolu gibi yüksek verimlilik alabileceğim bir cihaz,adabtör kablosuz ne olursa bu tarz bişey varmıdır.kısaca kablosuz etharnet bağlantısı diyelim ben pek anlamıyorum yardımcı olanlara teşekkürler şimdiden.
Wifi adaptörü kullanabilirsin. ben bunu kullanıyorum tam bir fp ürünü https://www.trendyol.com/kingboss/dual-band-usb-3-0-adaptor-kablosuz-wifi-alici-ac1200-mbps-p-73256733?gads=true&tyutm_source=google&tyutm_medium=cpc&tyutm_campaign=x:electronics_y:consumer-electronics_z:bilgisayar-tablet_t:pla_performance_max_test&gclid=Cj0KCQjw9ZGYBhCEARIsAEUXITV2iDjyw-WXVAbNl4atKeG5bbeEBD1uDsJqlxsV33AGjC_hdPInvxQaAqVFEALw_wcB

Top Bottom