Neler Yeni

Pc mi Xbox series s mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,767
İsim
Doruk
İlgilendiği Kategoriler
Tarih
Dostlar 7000 TL gibi bir bütçem var planım sadece series s almaktı ama alırsam hiçbir arkadaşım ile oynayamıyorum çoğu oyunu sizce 6000 TL bütçeyle pc mi dizmeliyim (parça önerilerini yazın) yoksa series s mi

ShekerPare

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
Alp Eren
Dostlar 7000 TL gibi bir bütçem var planım sadece series s almaktı ama alırsam hiçbir arkadaşım ile oynayamıyorum çoğu oyunu sizce 6000 TL bütçeyle pc mi dizmeliyim (parça önerilerini yazın) yoksa series s mi
xbox series s yeni nesil oyunları gayet iyi oynatır ancak 6000tl lik bir kasada yeni nesil oyunları en yüksekte oynamanız pek mümkün değil ben xbox series s almayı tercih ederim

Techno08

80+ Gold
Yanlış hatırlamıyorsam eğer series s’in gpu’su gtx 1060 dengi. 6000 TL’ye de gtx 1060 sistem bulunur mu bilmiyorum.

Samet38

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,033
İsim
Samet Samet
xbox series s yeni nesil oyunları gayet iyi oynatır ancak 6000tl lik bir kasada yeni nesil oyunları en yüksekte oynamanız pek mümkün değil ben xbox series s almayı tercih ederim
sadece oyun oynucaksanız x box ama pc olursa youtube video izleyebilir veya sitelerde dolaşabilirsiniz

-°°-Aquaman-°°-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
Aziz
Bende bu ikilemdeyim pc alsam arkadaslarimla oynatabilecegim derslere falan yardimci olur odevler icin falan ama yani bende kararsizim ama bende iki secenek var Simdi Ya 7500Tl ye monitör dahil pc toplamak

Yada Vatandan Ps4 slim Mega Paket Almak Yada XSS almak

Ama benim ilk onceligim herzaman pc

Ama eğer pc almazsam XSS alacagim

bodmes

80+ Gold
En İyi Cevap
5
Bende bu ikilemdeyim pc alsam arkadaslarimla oynatabilecegim derslere falan yardimci olur odevler icin falan ama yani bende kararsizim ama bende iki secenek var Simdi Ya 7500Tl ye monitör dahil pc toplamak

Yada Vatandan Ps4 slim Mega Paket Almak Yada XSS almak

Ama benim ilk onceligim herzaman pc

Ama eğer pc almazsam XSS alacagim
Oyunlara sürekli para dökemeyeceksen PS4 alma dostum. XSS varken alınmaz zaten, orası ayrı mesele.

ThorZap

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Ömer Uslu
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik-Elektronik
Pc al ben söyleyimde

DoğukanYzc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
580
İsim
Doğukan
Pc daha iyidir.

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,521
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme
Series S bence. Bu piyasada 6000TL bütçede iyi bir sistem toplayabileceğini düşünmüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,767
İsim
Doruk
İlgilendiği Kategoriler
Tarih
sadece oyun oynucaksanız x box ama pc olursa youtube video izleyebilir veya sitelerde dolaşabilirsiniz
P
xbox daha güçlü ama ne kadar çok oyun oynasam da arkadaş olmayınca sarmıyor be ben pc alma taraftarıyım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
909,026
Üyeler
141,078
Son üye
halil50