Neler Yeni

Yardım pc ram sorunu

baran142

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
baran ascı
arkadaslar merhaba bugün yeni ram aldım gskill neo 3600 mhz 16 gb ram
pc ye taktım çalısmadı anakartım msı x470 gaming plus islecim 3700x ekran kartım rx5700xt stock rami taktığımda ilk ısıkları yandı ama ekrana görüntü gelmedi anakartın üstünde dram ısığı yanıyordu
normalde yanar sönerdi sönmedi ramleri baska slota takıp denedim tekini denetim 8gb ı açıldı bios ayarlaırın girdim 3466 mhz yaptım anakart onu destekliyordu kaydettim mavi ekran verdi sonra onarım ekranı açıldı pc kapattım eski ram ımı taktım xpg gammıx d10 ramı takınca açıldı ama yeni ram imi çalıstıramadım arkadaslar lüften yardım abdullah abi lütfen yardım et ne yapacağımı bilmiyorum videonu izledim xef ayarına gittim gine olmadı

Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
emir mehmet demir
Ram frekanslarını daha da düşür 3000 mhz de tekrar dene frekanslarda bir sorun var gibi duruyor .

baran142

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
baran ascı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
RAM frekanslarını daha da düşür 3000 mhz de tekrar dene frekanslarda bir sorun var gibi duruyor .
düsürdüm ama yine olmadı msı anakart var x470 gaming plus kitapçıkta 2 ve 4 slota tak denmis taktım olmadı
Mesaj otomatik birleştirildi:

RAM frekanslarını daha da düşür 3000 mhz de tekrar dene frekanslarda bir sorun var gibi duruyor .
2ve 4 slota takınca ekran gelmiyor anakartın üstündeki dram ısığı yanıyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
922,284
Üyeler
143,120
Son üye
Wearm
Top Bottom