Neler Yeni

Çözüldü✓ PC sinyal yok hatası veriyor

Ozgurabi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Özgür Abi
Herkese selamlar
Yeni PC topladım tüm parçaları sıfır aldım fakat PC'yi açtığım zaman sinyal yok hatası veriyor.
Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Hasan344

80+ Gold
Herkese selamlar
Yeni PC topladım tüm parçaları sıfır aldım fakat PC'yi açtığım zaman sinyal yok hatası veriyor.
Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.
Bir kabloyu falan takmamış olabilirmisiniz?

Hasan344

80+ Gold
2 kere kontrol ettim tüm kabloları söküp en baştan topladım yine düzelmedi.
İşlemcinin dahili grafik birimi varsa ekran kartını çıkartın görüntü kablosunu
onboarddan bağlayın.

Hasan344

80+ Gold
İşlemcide dahili grafik birimi yok maalesef Ryzen 5 5500 var
Hocam sistemi uzay montaj olarak kurabilirseniz birde öyle çalıştırın. Olmadı bir yerden ödünç ekran kartı alın öyle deneyin.

Hasan344

80+ Gold
Kuzenimin ekran kartını denedim yine olmadı şimdi uzay montaj olarak deneyeyim birde
Eğer sistemde 2 tane ram varsa yerlerini degistirip deneyin. Veya sadece birini takarak sırayla deneyin.

Ozgurabi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Özgür Abi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer sistemde 2 tane ram varsa yerlerini degistirip deneyin. Veya sadece birini takarak sırayla deneyin.
1 tane ram vardı o bozuktur diye aynısından 1 tane daha aldım bugün tek tek denedim iki slotta da denedim yine olmadı denemediğim şey kalmadı

Hasan344

80+ Gold
1 tane ram vardı o bozuktur diye aynısından 1 tane daha aldım bugün tek tek denedim iki slotta da denedim yine olmadı denemediğim şey kalmadı
O zaman bir uzay montaj kurun hocam birde öyle deneyin

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,196
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Hocam biraz eski bir anakart ise bios güncellemesi ile güncel işlemcileri algılar. o yüzden başka işlemci ile deneme şansınız varsa onunla deneyin açılırsa da bios update yapın. eğer başka işlemci yoksa bios pilini sökün 30 saniye bekleyip tekrar takın hocam.

Ozgurabi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Özgür Abi
Hocam biraz eski bir anakart ise bios güncellemesi ile güncel işlemcileri algılar. o yüzden başka işlemci ile deneme şansınız varsa onunla deneyin açılırsa da bios update yapın. eğer başka işlemci yoksa bios pilini sökün 30 saniye bekleyip tekrar takın hocam.
Anakart B450M S2H bende bios sürümü güncel olmayabilir diye düşündüm ama elimde başka işlemci yok bios pilin de söktüm yine işe yaramadı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,115
Üyeler
142,853
Son üye
basriii
Top Bottom