Neler Yeni

PC sürekli kapanıp açılıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
EG
Hiç bir şey yokken oldu arkadaşlar kapattım açtım sürekli elektriği kesiyor tekrar açılıyor kendi kendine elektriği veriyor tam fanlar dönüyor açılacak iken kapanıyor tekrar açılıyor hep aynı döngüye girdi bir şey yoktu her şey sağlam iyi her şeyi denedim ama yardımcı olur musunuz

Ekler

• IMG_20230830_120630.jpg
    IMG_20230830_120630.jpg
    2.4 MB · Hit: 53

ihaveful79

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
Efe
psu de sorun olabilir elektrikler aniden gelip gitti mi? ya da herhangi başka bir benzeri durum yaşandı mı YTD

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
EG
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilgisayarın içindeki ekipmanlarda bir sorun var mı? Çünkü ne monitörde ne de yazılımsal bir sorun var
Hiç bir sorun yok her şeyi söküyorum başlatıyorum yine aynı
Mesaj otomatik birleştirildi:

psu de sorun olabilir elektrikler aniden gelip gitti mi? ya da herhangi başka bir benzeri durum yaşandı mı YTD
Yok hocam olmadı FSP Hydro PSU

Aykut D.

80+ Gold
Hocam PC kapaniyor sürekli
Hiç bir şey yokken oldu arkadaşlar kapattım açtım sürekli elektriği kesiyor tekrar açılıyor kendi kendine elektriği veriyor tam fanlar dönüyor açılacak iken kapanıyor tekrar açılıyor hep aynı döngüye girdi bir şey yoktu her şey sağlam iyi her şeyi denedim ama yardımcı olur musunuz
Birkac kasada Ramleri sokup takdim duzeldi bende yaşadım rami sokup takmakla duzeldi dedigimi uygularmısin

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
caner yılmaz
bende aynı şey olduydu ben bios yazılımını bozduydum bios pilini çıkar 1 dk bekle geri tak sonra açılırsa pc biostan normal şekilde çık böyle belki açılabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
EG
bende aynı şey olduydu ben bios yazılımını bozduydum bios pilini çıkar 1 dk bekle geri tak sonra açılırsa pc biostan normal şekilde çık böyle belki açılabilir.
Olmadı hocam böyle bir şey geldi tekrar kapandı

Birkac kasada Ramleri sokup takdim duzeldi bende yaşadım rami sokup takmakla duzeldi dedigimi uygularmısin
Denedim hocam da olmuyor ya açılır gibi oldu aynı döngüye girdi

Ekler

• IMG_20230830_123145.jpg
    IMG_20230830_123145.jpg
    2.4 MB · Hit: 38

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,190
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Arkadaşların dediği BIOS sıfırlama ram yerini değişme ve tek ram ile ayrı ayrı slotlarda deneme yaptıysan statik elektrik birikmiş olabilir sistemi komple söküp uzay montaj dene olmazsa PSU dan da olabilir

Top Bottom